درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
بیلی آیلیش در مراسم اسکار ۲۰۲۴

بیلی آیلیش در مراسم اسکار ۲۰۲۴

بیلی آیلیش در مراسم اسکار ۲۰۲۴ جایزه بهترین آهنگ را برای what was i made for دریافت کرد و با ۲۲ سال سن تبدیل به جوان‌ترین فردی شده که دو بار برنده جایزه اسکار شده است.

بیلی آیلیش در مراسم اسکار ۲۰۲۴ با پیراهن سفید و کت مشکی و با یک دامن شطرنجی سیاه و سفید ظاهر شد و توجه رسانه‌ها را مثل همیشه به خود جلب کرد. بیلی آیلیش خواننده چشم‌های اقیانوسی (Ocean Eyes) به همراه برادرش فینیس اوکانل در مراسم اسکار شرکت کرد.

بیلی آیلیش برنده اسکار ۲۰۲۴ برای آهنگ what was i made for از فیلم باربی شد و با برادرش فینیس اوکانل جایزه را دریافت کردند. آهنگ برای چه ساخته شدم؟ از بیلی آیلیش یکی از آهنگ‌های پرطرفدار بوده که با برادرش فینیس همکاری داشته است. در ادامه با آسمونی باشید و تصاویر بیلی آیلیش را در مراسم اسکار ببینید.

جایزه اسکار در دستان بیلی آیلیش
بیلی آیلیش و برادرش فینیس اوکانل در مراسم اسکار
استایل بیلی آیلیش در مراسم اسکار ۲۰۲۴
Billie Eilish Oscars 2024

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیلی آیلیش در مراسم اسکار ۲۰۲۴» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره بیلی آیلیش در مراسم اسکار ۲۰۲۴ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.