درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
عینک هوشمند Ray-Ban متا به‌روز شد

عینک هوشمند Ray-Ban متا به‌روز شد

متا از اضافه شدن قابلیت‌های دستیار هوش مصنوعی، تماس‌های ویدیویی و سبک‌های جدید به عینک هوشمند Ray-Ban خبر داد.

متا با عرضه عینک‌های هوشمند Ray-Ban با ویژگی‌های جدید پا به عرصه جدیدی نهاده است. این شرکت با مشارکت برند Ray-Ban قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی، تماس تصویری و موارد دیگر را به عینک هوشمند خود افزوده است.

به گزارش آسمونی، نسل دوم عینک هوشمند متا سال گذشته با استقبال زیاد کاربران روبه‌رو شد. این عینک مجهز به یک دوربین داخلی و میکروفون و بلندگو است. اگرچه صفحه نمایش داخلی ندارد اما همچنان دستگاه مفیدی است.

قابلیت‌های جدید عینک هوشمند Ray-Ban متا با به‌روزرسانی‌های جدید عرضه می‌شوند. دو مورد از این قابلیت‌ها مربوط به بخش دوربین است. با همکاری متا و ری-بن، امکان تماس‌ ویدیویی در واتساپ و فیسبوک با این عینک‌ها فراهم شده است. این قابلیت به تدریج در حال گسترش است.

همچنین اکنون می‌توان از دوربین برای هوش مصنوعی چندوجهی نیز استفاده کرد. این ویژگی از اواخر سال گذشته در حال آزمایشی بوده است، اما اکنون به صورت بتا در دسترس همه کاربرانی که این عینک را در ایالات متحده و کانادا دارند قرار دارد.

متا مثالی از نحوه کار هوش مصنوعی چندوجهی دوربین ارائه نموده است:

اگر در حال سفر هستید و می‌خواهید منویی که به زبان فرانسوی است را بخوانید. عینک هوشمند شما می‌تواند با استفاده از دوربین داخلی و هوش مصنوعی متا منو را برای شما ترجمه کند. و دیگر نیازی به استفاده از گوشی‌های خود برای ترجمه ندارید.

یکی دیگر از قابلیت‌های عینک هوشمند Ray-Ban متا، سبک‌های جدیدی است که ارائه شده است. پیش سفارش فریم «اسکایلر» اکنون در دسترس قرار گرفته است. همچنین در سبک گزینه Headliner فریم پل‌دار (low-bridge) عینک موجود است.

لازم به ذکر است سبک‌های جدید این عینک هوشمند برای پیش‌سفارش در فروشگاه آنلاین Meta و از Ray-Ban در دسترس هستند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «عینک هوشمند Ray-Ban متا به‌روز شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.