درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تیم ملی جوانان دختر ایران در تورنمنت کافا

تیم ملی جوانان دختر ایران در تورنمنت کافا

شاگردان جهان نجاتی با 4 پیروزی و یک تساوی برابر حریفان خود در تورنمنت کافا، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

بازگشت تیم ملی با جام به کشور

تیم‌ملی دختران زیر ۱۸ سال پس از قهرمانی در تورنمنت کافا امروز سه شنبه به کشور بازگشتند. تصاویر بازگشت دختران ایران را در فرودگاه امام خمینی مشاهده می کنید.

قهرمانی ایران با تساوی(1-1) مقابل قرقیزستان

آخرین دیدارتیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۸ سال ایران برابر قرقیزستان در تورنمنت کافا روز یکشنبه از ساعت ۱۳.۳۰ برگزار شد که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این دیدار پرنیا رحمانی در دقیقه 66  برای ایران گلزنی کرد. هرچند در ادامه حریف با گل دقیقه 2+90 خود بازی را به تساوی کشاند اما همین تساوی برای قهرمانی ایران کافی بود. 

گفتنی است که معصومه شکوری، ناظر داوری دیدار تیمهای ایران  و قرقیزستان بود. ملی پوشان ایران با پیروزی برابر ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان و تساوی مقابل قزقیزستان عنوان قهرمانی این تورنمنت را به خود اختصاص دادند.

جوانان ایران 5 دختران تاجیکستان صفر

دیدار تیم های فوتبال دختران زیر ۱۸ سال ایران و تاجیکستان در تورنمنت کافا برگزار شد که شاگردان جهان‌نجاتی با نتیجه ۵ بر صفر پیروز میدان شدند. گلهای ایران را دقیقه ۱۵ مریم دینی، سمیه اسماعیلی دقیقه ۳۰، مریم دینی دقیقه ۷۴، تانیا جهانشاهی دقیقه ۸۲ و سمیه اسماعیلی در دقیقه ۸۸ به ثمر رساندند. همچنین بهترین بازیکن زمین تانیا جهانشاهی معرفی شد.

جوانان ایران 7 دختران ترکمنستان صفر

دومین دیدار تیم های ملی فوتبال جوانان بانوان ایران و ترکمنستان در تورنمنت کافا از ساعت 13:30 دوشنبه به وقت تهران در شهر دوشنبه برگزار شد که شاگردان جهان نجاتی در این دیدار با 7 گل پیروز میدان شدند.نیمه نخست این دیدار با نتیجه 5 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

گلهای ایران را سمیه اسماعیلی در دقیقه ۱۰، تانیا جهانشاهی در دقیقه۱۳، سمیه اسماعیلی در  دقیقه ۲۰، زهرا خانلرزاده در دقیقه ۲۶، مریم دینی در دقیقه ۴۵، نازنین منصوری در دقیقه ۶۴ و مریم دینی در دقیقه ۷۴ به ثمر رساندند. همچنین مریم دینی به عنوان بهترین بازیکن زمین از سوی مسئولین برگزار کننده کافا انتخاب شد.

سومین دیدار ایران برابر تاجیکستان روز جمعه 7 اردیبهشت ماه از ساعت 18:00 به وقت محلی و 16:30 به وقت تهران برگزار می شود.

جوانان ایران 4 دختران ازبکستان 2

دیدار تیم های ملی فوتبال بانوان جوانان ایران و ازبکستان از ساعت 14:30 روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه در شهر دوشنبه برگزار شد که شاگردان جهان نجاتی با نتیجه چهار بر دو پیروز میدان شدند.گلهای ایران را مائده بی رنگ، تانیا جهانشاهی، مریم دینی و سمیه اسماعیلی به ثمر رساندند.همچنین سمیه اسماعیلی بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

دومین دیدار ملی پوشان برابر ترکمنستان امروز برگزار می شود.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تیم ملی جوانان دختر ایران در تورنمنت کافا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.