کد مطلب: 43560 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی یونا تدین

بیوگرافی یونا تدین

یونا تدین بازیگر کودکی جواد جوادی در سریال بچه مهندس است. استعدادش در رباتیک از او به واقع یک بچه مهندس ساخته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یونا تدین بازیگر کودکی جواد جوادی در سریال بچه مهندس است. آسمونی در این بخش بیوگرافی یونا تدین بازیگر کودکی جواد جوادی در سریال بچه مهندس را منتشر می کند.

درباره یونا تدین

یونا تدین متولد 23 اسفند 1388 در ایران، بازیگر است. دانش آموزش است و بسیار علاقمند به کارهای هنری از بازیگری گرفته تا پیانو، استعدادش در رباتیک از او به واقع یک بچه مهندس ساخته است. مادرش تارا مادرشاهی می باشد و پدرس مهندس حامد تدین از مهندسان ساخت و ساز می باشد.

یونا خود را بازیگر، دانشجو، ورزشکار، مهندس، عاشق موسیقی و پیانو معرفی می کند، در رشته شنا عناوین قهرمانی دارد و در رشته رباتیک هم بسیار فعال است. او تاکنون در نمایشگاه های رباتیک زیادی حضور داشته است.

زندگی هنری

یونا فعالیت خود را با حضور در بیلبوردهای تبلیغاتی در 5 سالگی شروع کرد و همین مسیر او را کم کم وارد وادی هنری کرد تا خیلی زود بازیگر معروفی شود. اولین تجربه حرفه ای او در سال 93 با فیلم بیست و سه روز به کارگردانی مهدی گلستانه شروع شد. دومین تجربه او با فیلم نقطه کور باز هم به کارگردان مهدی گلستانه در سال 94 در کنار بازیگرانی چون هاینه توسلی، محمدرضا فروتن و شقایق فراهانی دیده شد.

یونا تدین اولین بار در 6 سالگی با سریال گسل که در شهریور 96 از شبکه یک پخش شد وارد قاب تلویزیون شد، اما حضور او در سریال بچه مهندس رمضان 97 او را به شهرت رساند.

یونا با نقش آفرینی در سریال بچه مهندس در نقش جواد جوادی کودک رها شدن در پرورشگاه به خوبی از ایفای این نقش بر آمده و در آینده باید منتظر هنرنمایی بیشتر از او باشیم.

گالری تصاویر

بیوگرافی یونا تدین
بیوگرافی یونا تدین

yuna-tadayyon
yuna-tadayyon

بیوگرافی یونا تدین
بیوگرافی یونا تدین

yuna-tadayyon
yuna-tadayyon

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «بیوگرافی یونا تدین»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?