زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی یونا تدین

بیوگرافی یونا تدین

یونا تدین بازیگر کودکی جواد جوادی در سریال بچه مهندس است. استعدادش در رباتیک از او به واقع یک بچه مهندس ساخته است.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

یونا تدین بازیگر کودکی جواد جوادی در سریال بچه مهندس است. آسمونی در این بخش بیوگرافی یونا تدین بازیگر کودکی جواد جوادی در سریال بچه مهندس را منتشر می کند.

درباره یونا تدین

یونا تدین متولد 23 اسفند 1388 در ایران، بازیگر است. دانش آموزش است و بسیار علاقمند به کارهای هنری از بازیگری گرفته تا پیانو، استعدادش در رباتیک از او به واقع یک بچه مهندس ساخته است. مادرش تارا مادرشاهی می باشد و پدرس مهندس حامد تدین از مهندسان ساخت و ساز می باشد.

یونا خود را بازیگر، دانشجو، ورزشکار، مهندس، عاشق موسیقی و پیانو معرفی می کند، در رشته شنا عناوین قهرمانی دارد و در رشته رباتیک هم بسیار فعال است. او تاکنون در نمایشگاه های رباتیک زیادی حضور داشته است.

زندگی هنری

یونا فعالیت خود را با حضور در بیلبوردهای تبلیغاتی در 5 سالگی شروع کرد و همین مسیر او را کم کم وارد وادی هنری کرد تا خیلی زود بازیگر معروفی شود. اولین تجربه حرفه ای او در سال 93 با فیلم بیست و سه روز به کارگردانی مهدی گلستانه شروع شد. دومین تجربه او با فیلم نقطه کور باز هم به کارگردان مهدی گلستانه در سال 94 در کنار بازیگرانی چون هاینه توسلی، محمدرضا فروتن و شقایق فراهانی دیده شد.

یونا تدین اولین بار در 6 سالگی با سریال گسل که در شهریور 96 از شبکه یک پخش شد وارد قاب تلویزیون شد، اما حضور او در سریال بچه مهندس رمضان 97 او را به شهرت رساند.

یونا با نقش آفرینی در سریال بچه مهندس در نقش جواد جوادی کودک رها شدن در پرورشگاه به خوبی از ایفای این نقش بر آمده و در آینده باید منتظر هنرنمایی بیشتر از او باشیم.

گالری تصاویر

بیوگرافی یونا تدین
بیوگرافی یونا تدین

yuna-tadayyon
yuna-tadayyon

بیوگرافی یونا تدین
بیوگرافی یونا تدین

yuna-tadayyon
yuna-tadayyon

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی یونا تدین» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.