درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
آیو و پارک بوگوم

آیو و پارک بوگوم

آیو و پارک بوگوم بازیگران سریال خوب انجامش دادی هستند که حضور بوگوم در کنسرت آیو در شبکه‌های اجتماعی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت.

آیو و پارک بوگوم در شبکه‌های اجتماعی کره ترند و وایرال شدند. ویدئوی حضور پارک بوگوم بازیگر سریال‌های معروف کره در کنسرت آیو بسیار پربازدید بود و نام این دو هم در شبکه‌های اجتماعی کره ترند شد. آی‌یو که اینروزها تور کنسرت خود را برگزار می‌کند در تاریخ 10 مارس 2024 مهمانی ویژه داشت.

حضور پارک بوگوم در کنسرت آیو

مهمان آیو در کنسرت، پارک بوگوم بازیگر سریال‌هایی چون ریپلای 1988، کلاس ایته وون، ثبت جوانی و خوب انجامش دادی بود. پارک بوگوم که بازیگر است آهنگی را هم اجرا کرد که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت. پارک بوگوم و آیو سریالی به نام خوب انجامش دادی را به تازگی بازی کرده‌اند. در ادامه با آسمونی باشید و تصاویر حضور پارک بوگوم در کنسرت آیو را ببینید.

بوگوم مهمان آیو
آیو و پارک بوگوم در استیج کنسرت
خوانندگی پارک بوگوم در کنسرت آیو
پارک بوگوم در جایگاه تماشاگران کنسرت آیو
park bo gum in iu concert

 

نظر خود را درباره «آیو و پارک بوگوم» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره آیو و پارک بوگوم فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.