زمان مطالعه: 1 دقیقه
زندگینامه پارک بو رام

زندگینامه پارک بو رام

پارک بو رام خواننده کره‌ای بود که در سن ۳۰ سالگی درگذشت. مرگ ناگهانی پارک بورام صنعت موسیقی کره را در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ شوکه کرد.

پارک بو رام (Park Bo-ram) خواننده کی‌پاپ بود که ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ در سن ۳۰ سالگی درگذشت. در ادامه با آسمونی باشید و علت درگذشت پارک بو رام و بیوگرافی کوتاهی از پارک بو رام و تصاویر او را هم ببینید.

نام و نام خانوادگی پارک بو رام
تاریخ تولد ۱ مارس ۱۹۹۴
تاریخ درگذشت ۱۱ آوریل ۲۰۲۴
محل تولد چانچون، گانگوون، کره جنوبی
ملیت کره‌ای
حرفه خواننده
وضعیت تاهل مجرد

درگذشت پارک بو رام و نتایج کالبدشکافی

پارک بو رام ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ که با دوستانش مشغول تفریح بوده (دورهمی خصوصی)، مدت کمی از آنها جدا می‌شود و سپس آنها وی را در گوشه‌ای که گویا سرویس بهداشتی بوده بیهوش می‌یابند. پس از رسیدن امدادگران اورژانس، بورام احیای قلبی می‌شود اما در بیمارستان به دلیل ایست قلبی فوت می‌کند. سپس آژانس سرگرمی خواننده پارک بو رام (Xanadu) خبر درگذشت ناگهانی وی را اعلام کرد. کالبدشکافی پارک بورام چند روز بعد اعلام شد و نشانی از امکان قتل و خودکشی نشان داده نشد.

پارک بو رام (Park Bo ram)

بیوگرافی پارک بو رام

پارک بو رم ۱ مارس ۱۹۹۴ در چانچون، گانگوون، کره جنوبی به دنیا آمده بود و از سال ۲۰۱۰ وارد دنیای خوانندگی شد. پارک بورام پس از حضور در برنامه اودیشن کانال Mnet با نام Superstar K2 در سال ۲۰۱۴ با آهنگ Beautiful معروف شد. از دیگر کارهای پارک بو رام می‌توان به آهنگ Celepretty، آهنگ Dynamic Love، آهنگ If You، آهنگ I Can't و در سال ۲۰۲۴ آهنگ I Hope اشاره کرد.

پارک بو رام پس از رابطه با سو این گوک (Seo In-guk) بازیگر سریال کافه مینامدانگ در سال ۲۰۱۵ معروف‌تر شد. این دو سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند.

تصاویر پارک بو رام

خوانندگی پارک بو رام
فتوشات پارک بورام
박보람
خواننده پارک بورام

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «زندگینامه پارک بو رام» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.