درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی آروم خواننده گروه تی آرا

بیوگرافی آروم خواننده گروه تی آرا

آروم خواننده گروه تی آرا خودکشی کرد و او را سریعا به بیمارستان منتقل کردند و تحت درمان قرار دارد.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

آروم (Lee Areum) خواننده سابق گروه تی آرا (T-ARA) است که خودکشی آروم روز چهارشنبه ۲۷ مارس ۲۰۲۴ تیتر بسیاری از رسانه‌های کره جنوبی شده بود البته وی را به موقع به بیمارستان رساندند و او را نجات دادند وی مدتی بیهوش بود و در کما قرار داشت تا اینکه آوریل ۲۰۲۴ حالش خوب شد و کارش را شروع کرد. در ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی آروم را ببینید.

لی آروم

درباره لی آروم


لی آروم ۱۹ آوریل ۱۹۹۴ در سئول به دنیا آمده و از سال ۲۰۱۲ وارد گروه دخترانه تی-آرا شد. وی چند سالی بود که با یک تاجر ازدواج کرده بود و از سال ۲۰۱۹ اختلافات آنها شروع شد و در حال مراحل طلاق بودند. این زوج دو پسر دارند.

آروم بارها به خاطر آزارهای جسمی توسط همسرش در شبکه‌های اجتماعی پست گذاشته بود تا اینکه وی بخاطر آزارهای متعدد اقدام به خودکشی کرد و پس از مدتی بهبود یافت.

بازگشت دوباره لی آروم

آروم در ماه آوریل ۲۰۲۴ کار خود را در پلتفرم Afreeca شروع کرد. وی در این پلتفرم از زندگی خود و شکایت‌ها و چگونگی امنیت قرار دادن فرزندانش صحبت می‌کند. وی حتی گفت که من در رابطه هستم و منتظر فرزند جدید هم می‌باشم.

 

نظر خود را درباره «بیوگرافی آروم خواننده گروه تی آرا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی آروم خواننده گروه تی آرا فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.