خصوصیات متولدین مرداد ماه | آسمونی
کد مطلب: 869 درج نظر
خصوصیات متولدین مرداد ماه

خصوصیات متولدین مرداد ماه

ماه مرداد سمبل دنیای سرگرمیهاست و تعداد زیادی از افراد معروف درموسیقی، ادبیات، تئاتر و غیره دربین متولدین مرداد یافت میشود .
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خصوصیات متولدین مرداد
خصوصیات متولدین مرداد
خصوصیات متولدین مرداد ماه مرداد : پر محبّت، متنفّر از دروغ، واقعاْ قدرتمند، ثابت قدم، عاشق شهرت، بسیار مغرور، سر حال و بشّاش، خودخواه و جاه طلب، بد پیله، خود بزرگ بین، مقتدر، مؤدّب، فعّال و کوشا، با ثبات و پایدار، قوی و با اراده، اهل معنویّات، خود نما، عاشق تعریف و تمجید، با جرأت و شهامت، رهبر و فرمانروا، زود گول می‌خورد، پر انرژی، بلند نظر، صدّیق و مهربان، سخاوتمند، وفادار، شجاع، علاقه‌مند به زندگی تجمّلی، لجوج، حساس، پر توقّع، پر تحمّل، دوستِ واقعی، یک پدر نمونه، بی ریا، رام شونده، دارای خشمی طوفانی، مدافع و پشتیبان اطرافیان، علاقه‌مند به موسیقی، باید مورد ستایش قرار گیرد، کمی حسود، کار آمد، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج، با گذشت، ولی خودخواه، بدون کینه، فاقد بد ذاتی، خون گرم، ظریف کار، سریع الانتقال، خوش سیما و شکیل، همیشه تمیز، یک دفعه و ناگهانی عصبانی میشود، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم.

نماد ماه تولد مرداد :

متولد : جوان طبیعت سمبل : شیر شعار : من اراده میکنم ستاره حاکم : خورشید عنصر وجود : آتش شخصیت : ثابت فلز وجود : طل سنگ خوش یمن : یاقوت زرد رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید عدد خوش یمن : 1 گل محبوب : آفتابگردان روز مبارک : یکشنبه

خصوصیات کلی متولدین مرداد :

ماه مرداد سمبل دنیای سرگرمیهاست و تعداد زیادی از افراد معروف درموسیقی، ادبیات، تئاتر و غیره دربین متولدین مرداد یافت میشود . شما به طرز مافوق عادی استعداد هنری وخلاقیت دارید . با تعلیم گرفتن، که شما بیش از هر فرد دیگری آن را بسرعت فرا میگیرید، میتوانید جایگاه خود را در یکی از این عرصه های هنری بیاید. طبیعت شما مهربان و دلسوز است. خوش مشرب و خوش قلب هستید و به سرعت باب دوستی با افراد را می گشایید .

قسمت اجتماعی زندگی شما همیشه نقش مهمی را درکارهایتان بازی میکند. هم مسایل عشقی و عاطفی و هم درمورد تجارت و مشاغل !

در ارتباطتان با اشخاص مهم موفق و کامیاب خواهید بود . سمبل ماه مرداد شیر است که معرف یک غریزه درنده است وشما این خصیصه را دارید، البته در فرم متمدنانه و اجتماعی شده .

شما موجودی مهاجم وسلطه جو هستید و یک شهامت غیر عادی برای پیکار با زندگی دارید . زمانی که فکرتان راروی یک هدف بخصوص متمرکز میکنید .

هیچ چیز بجز مرگ نمیتواند شما را متوقف کند . گرچه همانطور که گفته شد موجود بی باکی هستید، لیکن درعین حال مستعد این هستید که قدرت وپول را بپرستید , بحدی که مکررا" خود را وارد میکنید کسی را دوست داشته باشید به خاطر اینکه او میتواند در رسیدن به هدف یاریتان دهد .

به طور طبیعی دارای روحیه ای قوی وماجراجو هستید.

متولدین مرداد به وسیله خورشد قدرتمند هدایت میشوند . این ماه به عنوان علامت شاهانه درمنطقه البروج شناخته شده است .

درمتولدین این ماه تمام فاکتورهای دیگر مانند وراثت, محیط, تربیت و تحصیلات, تاثیرات قویتری دارند .

به متولدین این ماه هدایای فوق العاده والطاف گرانقدری ارزانی داشته شده است ,وبه همین مناسبت متولدین مرداد را یکی از خوشبخت ترین ماههای سال دانسته اند .

خصوصیات متولدین زن مرداد :

باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌ خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.

کمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیک و مد روز است و کمتر اتفاق می افتد که در ماه چند بار به سلمانی نرود. او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.

جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.

خصوصیات متولدین مرد مرداد :

مرد متولد مرداد یک شیر ژیان و سرکش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه است.

اگر با مرد متولد مرداد ازدواج می کنید، فراموش نکنید که هرگز دم این شیر را لگد نکنید.

مرد متولد مرداد ماه، بی عشق نمی تواند زندگی کند،‌و دل او از آئینه پاک تر و روشن تر است اما خشم او هم توفانی و سهمگین خواهد بود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره خصوصیات متولدین مرداد ماه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «خصوصیات متولدین مرداد ماه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?