زمان مطالعه: 3 دقیقه
خصوصیات متولدین ماه تیر

خصوصیات متولدین ماه تیر

در زمان تولدتان شما تحت تاثیر سیاره ماه که تغییر پذیر و بی ثبات است، بوده‌اید. ماه به شما طبیعت کمی عجیب و غریب داده است، زیرا سمبل نیروهای مخفی است.

متولدین ماه تیر تولدتان مبارک. اطلاع پیدا کردن از خصوصیات اخلاقی متولدین ماه‌های مختلف و مقایسه آن با اخلاقیات اطرافیان برای برخی افراد جذابیت خاص خودش را دارد. برخی دانستن این اطلاعات را نوعی بازی دانسته و برخی دیگر کل زندگیشان را برمبنای آن می‌چرخانند، که البته احترام گذاشتن به سلایق افراد جزء وظایف ما انسان‌ها در قبال یکدیگر است. در ادامه مطلب آسمونی به بررسی نمادها و خصوصیات متولد تیر می‌پردازیم.

جدول نمادها و عنصر ماه تیر 

متولد تازه بالغ طبیعت
سمبل خرچنگ
شعار من احساس میکنم
ستاره/سیاره حاکم ماه
عنصر وجود آب
شخصیت کاردینال
فلز وجود نقره
سنگ خوش یمن یاقوت سرخ و مروارید
رنگ محبوب سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز
عدد خوش یمن 2
گل محبوب بنفشه، لی لی
روز مبارک دوشنبه

 

خصوصیات متولدین تیر ماه 

 1.  خیلی حساس، سریع الانتقال، رویایی، عاشق خانه و خانواده، منزوی، عاشق مهتاب، عاشق فرزند، علاقه مند به کشاورزی، گاهی آرام و گاهی طوفانی، خجالتی، بسیار با سلیقه و شیک پوش، پشتیبان اقوام، دارای قویترین احساسات.
 2. در زمان تولدتان شما تحت تاثیر سیاره ماه که تغییر پذیر و بی ثبات می باشد، بوده اید. ماه به شما طبیعت کمی عجیب و غریب داده است، زیرا سمبلی از نیروهای مخفی زندگی است.
 3. کسانی که تحت تسلط ماه متولد شده اند موجوداتی غریزی و رازدار بوده و به طرف موضوعات مرموز و سحر آسا کشیده می شوند.
 4. شما نه تنها قادر به نگهداری اسرار می باشید بلکه از این کار لذت می برید.
 5. احتمال این هست که یک قسمت پنهانی در زندگی شما وجود داشته باشد که حتی از نزدیکترین دوست خود مخفی نگاه می دارید.
 6. زمانی که پروژه های متنوع خود را پوشیده در لفافه ای از اسرار پیاده می کنید، بیشتر پیشرفت می کنید.
 7. رویدادهای کمی غیر عادی زمانی برای شما رخ می دهند که یا ماه بصورت کامل خود دیده می شود و یا اوقاتی که ماه گرفته است.
 8. بهترین زمان برای شروع یک پروژه یت ملاقات دوستان جدید هنگامی است که ماه در اولین هفته خود(هلال) قرار گرفته باشد.
 9. به علت تمایل به ملاقات با مردم، رنج بردن از آگاهیهایی که نسبت به خود پیدا می کنید و فقدان اعتماد به نفس، مستعد این هستید که دچار عقده حقارت بشوید.
 10. باید بدانید که داشتن این عقده در شما واقعا بی مورد است و دلیل شکل گرفتن آن، تمایل شما به زندگی در درون خودتان، حساسیت زیاد و به آسانی جریحه دار شدن و تحت تاثیر قرار گرفتن می باشد.
 11. به شما ذهنی زیبا با صفاتی ما فوق عادی داده شده است.
 12. می توانید بسیار خوش سیما و جذاب باشید، بخصوص زمانی که از لاک خود خارج می شوید.
 13. بهترین آشپز، علاقه زیاد به گل، دارای حس پدرانه یا مادرانه، با وفا، رفیق باز، صرفه جو و اقتصادی، محتاج به کمک دیگران، پر محبّت، مطیع همسر، تا حدودی خسیس، متنفّر از انتقاد، با هوش، اهل قهر و آشتی، در آشتی پیشقدم نمی شود، همسری با وفا، غمگین در روزهای ابری، گاهی خوب و گاهی بد، اخمو، بچه مسلک، تودار، همبازی بچه‌ها، کمی بخیل و پول دوست، او بدون شک استاد است و می‌تواند طولانی‌ترین مطالب را در کوتاهترین جملات بیان کند. حواسش هرگز پرت نمی‌شود و از پرچانگی بیزار است. اگر قلبش جریحه دار شود فورا به لاک خویش فرو می‌رود. هیچ مردی به اندازه او زنش را دوست ندارد.
خرچنگ نماد ماه تیر
خرچنگ نماد ماه تیر

خصوصیات مردان متولد تیر 

 • مرد متولد تیر بسیار اخمو و ترشرو، بچه مسلک، تودار، زن دوست، همبازی بچه ها، عاشق نقاشی و بخیل و پول دوست می باشد.
 • اگر با یک مرد متولد تیر ماه ازدواج کردید، در مایه جهیزیه خود یک چتر هم حتما ببرید، زیرا در خانه شما یک روز هوا ابری است و یک روز بارانی، در آنجا شما هم می خندید و هم گریه می کنید.
 • مرد متولد تیر ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقی می ماند و سعی می کند همسرش مانند مادرش باشد.

خصوصیات زنان متولد تیر 

 • با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، در آشپزی قابل، در شبهای مهتابی عاشق، در دوران مادری یک زن کم‌نظیر، از انتقاد نفرت دارد، اگر مورد تمسخر قرار گیرد به شدت آزرده خاطر می‌گردد و تاب تحمل طرد شدن را ندارد.
 • صبر و از خودگذشتگی او برای کسانیکه دوستشان دارد حد و مرزی ندارد.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خصوصیات متولدین ماه تیر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.