درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
باغ لاله آسارا

باغ لاله آسارا

باغ لاله آسارا یکی از باغ گل‌های دیدنی استان البرز است. باغ لاله‌های آسارا در جاده چالوس واقع شده که از اولین روزهای ماه اردیبهشت بازدید از آن شروع می‌شود.

باغ لاله آسارا در کرج، استان البرز واقع شده است. جشنواره لاله‌های آسارا یکی از مناطق گردشگری استان البرز است که از اولین روزهای اردیبهشت ماه باز می‌شود و تا پایان ماه ادامه دارد. باغ لاله‌های آسارا پس از سد کرج و یک کیلومتر پس از منطقه ری زمین واقع شده. در ادامه با آسمونی باشید تا با باغ لاله‌های آسارا آشنا شوید.

باغ لاله‌های آسارا

درباره باغ لاله‌های آسارا 

باغ لاله‌های آسارا در بخش آسارای شهرستان کرج (جاده چالوس) واقع شده است. این باغ لاله در وسعتی بالغ بر ۲.۵ هکتار ایجاد شده و ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار پیاز لاله در ۴۳ نوع واریته کشت شده است. معمولا روزانه نزدیک به ۳۰ هزار نفر از باغ لاله‌های آسارا بازدید دارند.

باغ گل آسارا

جاذبه‌های دیدنی باغ لاله‌های آسارا 

  • باغ لاله
  • غرفه های صنایع دستی
  • غذاهای محلی
  • سوغات
  • موسیقی اقوام
  • نقاشی کودکان
باغ لاله جاده چالوس

آدرس باغ لاله‌های آسارا

آدرس کیلومتر ۴۰ جاده کرج-چالوس، آسارا، جنب پمپ‌ بنزین امیرکبیر
لوکیشن گوگل مپ
ساعت بازدید از ۸ صبح تا ساعت ۱۹

 

عکس باغ لاله‌های آسارا

آسارا گل لاله
جشنواره لاله های آسارا
گل لاله آسارا
آسارا جاده چالوس

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «باغ لاله آسارا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.