درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
سریال خداحافظ زمین

سریال خداحافظ زمین

سریال خداحافظ زمین با بازی آن اون جین و یو آه این در ژانر پسارستاخیزی است که هر ۱۲ قسمت آن از نتفلیکس منتشر شد و داستان پایان دنیا را به تصویر می‌کشد.

سریال خداحافظ زمین (Goodbye Earth) با بازی آن اون جین و یو آه این است. خداحافظ زمین ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ از نتفلیکس پخش شد. کارگردان سریال کره‌ای خداحافظ زمین کیم جین مین می‌باشد.

پوستر اصلی سریال خداحافظ زمین

یکی از بازیگران سریال خداحافظ زمین آن اون جین است که در فصل اول سریال عزیزترینم و فصل دوم سریال عزیزترینم نقش قابل قبولی را به نمایش گذاشت. از جمله سریال‌های یو آه این هم می‌توان به سریال ماشین تحریر شیکاگو اشاره کرد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال خداحافظ زمین (종말의 바보)  بپردازیم.

ژانر

ویران‌شهر/درام/علمی تخیلی

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

 ۲۰۲۳

سال انتشار

۲۶ آوریل ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۱۲ قسمت

عنوان اصلی

Goodbye Earth

 

پوستر سریال خداحافظ زمین

داستان سریال خداحافظ زمین

سریال خداحافظ زمین داستان ۲۰۰ روز مانده تا برخورد یک سیارک به زمین را روایت می‌کند و هرج و مرج‌هایی که مابین مردم در کره جنوبی را گرفته است. جین سه کیونگ با بازی (آن اون جین) تصمیم می‌گیرد در این اوضاع آشفته به کمک بچه‌هایی که این شرایط سخت را تحمل می‌کنند بشتابد. یون سانگ اون با بازی (یو آه این) دوست پسر سه کیونگ که در یک موسسه تحقیقاتی بیوتکنولوژی در آمریکا کار می‌کند به کره‌جنوبی بر می‌گردد تا به او کمک کند.

بازیگران سریال خداحافظ زمین

عوامل و بازیگران سریال خداحافظ زمین

بازیگران

یو آه این، آن اون جین، جون سونگ وو، کیم یون-هه، سو یه هوا، یون سو آه

کارگردان

کیم جین مین

تهیه کننده

-

نویسنده

جونگ سونگ جو

موسیقی

-
توزیع کننده نتفلیکس

تصاویر سریال خداحافظ زمین

آن اون جین در نقش جین سه کیونگ در خداحافظ زمین
کیم یون-هه در نقش کانگ این آه در خداحافظ زمین
یو آه-این و آن اون جین در پشت صحنه خداحافظ زمین
سریال کره ای خداحافظ زمین
종말의 바보

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال خداحافظ زمین» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.