زمان مطالعه: 2 دقیقه
خصوصیات متولدین ماه آبان

خصوصیات متولدین ماه آبان

برخی بر این باور هستند که خصوصیات متولدین ماه‌‌های یکسان مشابه یک دیگر است و قرار گرفتن ستاره‌ها، ارتباط بین ماه تولد را مشخص می‌کند.
نشان عقرب

سیاره

پلوتون
عنصر آب
عدد موافق ۹
سنگ ماه کارنلین (عقیق نارنجی) هماتیت
گارنت، آکات، آماتیست
سنگ های موافق یاقوت اصغر – الماس – عقیق سرخ
سنگ های مخالف زمرد – زرقون
فلزات موافق آهن – نقره – پلاتین
رنگ های موافق قرمز – سبز – عنابی
روز موافق سه شنبه
سمبل کژدم
شخصیّت ثابت، دوستدار حقیقت، امین، خوداگاه

 

متولدین ماه آبان تولدتان مبارک. با آسمونی همراه باشید و خصوصیات کلی متولدین آبان، خصوصیات متولدین مرد آبان و خصوصیات متولدین زن آبان را در ادامه ببینید.

خصوصیت کلی متولد آبان

مصمم‌، مغرور، قاطع‌، با اراده‌، پر قدرت‌، محکم‌ و نیرومند عاطفی‌، احساساتی‌، حسود، خشمگین‌ و غضب‌ آلود وسواسی‌ و بی‌اختیار تودار، پنهان‌ کار و رازنگهدار، لجوج‌، یک‌ دنده‌، سرسخت‌ و خودرأی‌. فکر شما قوی است حافظه‌تان خوب است و استعداد و قابلیت تطبیق دارید. گرچه کار جسمانی را دوست ندارید ولی چون قدرت تمرکز دارید می توانید هر پروژه ای را که متعهد آن می شوید به انجام برسانید. برای شما بهتر است به جای پرداختن به کار عملی و جزئیات مربوط به یک پروژه آن را سرپرستی کنید. مغز و فکر آبان ماهی ها در مورد ایده های جدید، اداره کردن مسایل مالی، بالا بردن و ترقی دادن سطح رفاه دیگران خوب کار می کند.

سیاره هادی شما پلوتو می باشد. شما خوشبخت هستید که در یک ماه قوی غریزی و اسرار آمیز تولد یافته‌اید زیرا شانس خوب عموما بسیاری از متولدین آبان ماه را در طول زندگی تعقیب می‌کند. ماه تولدتان به شما عشق و علاقه به مسایل اسرار آمیز را داده است. شما استعداد فراگیری ستاره شناسی و سایر موضوعات اسرار آمیز را دارید.

شواهد خارجی این قدرت استعداد شما برای مطالعه و تجزیه و تحلیل مردم می‌باشد. بسیاری از اوقات، این فراست قوه تشخیص و نفوذ در شخصیت سایرین شما را برای نویسنده شدن و یا هنرپیشگی توانا می‌سازد.

خصوصیات متولدین آبان ماه
خصوصیات متولدین آبان ماه
خصوصیات متولدین آبان ماه

خصوصیت مرد متولد آبان

مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذکر کرد. مرد متولد آبان تیز هوش، با اراده، خواستار هدفهای بزرگ، پدری دلسوز و مهربان است . مواظب باشید که هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است.

خصوصیات متولدین آبان ماه
خصوصیات متولدین آبان ماه
خصوصیات متولدین آبان ماه

خصوصیت زن متولد آبان

زن متولد آبان طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار،‌ موقع شناس و در بعضی اوقات جاه طلب است. اگر یک دختر متولد آبان عاشق شما شد، بدانید که مردی برتر هستید. زن متولد آبان دارای یک زیبایی عمیق و اسرار آمیز است. او جذاب، مغرور و اعتماد به نفس است، امایک نکته اساسی وجود دارد که می گوید: چرا مرد به دنیا نیامده ام. زن متولد آبان طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس است . برای متولد این ماه اندکی علاقه و یا اندکی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خصوصیات متولدین ماه آبان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.