زمان مطالعه: 2 دقیقه
خصوصیات متولدین مرداد ماه

خصوصیات متولدین مرداد ماه

متولدین مرداد در زمان تولد تحت تاثیر سیاره ماه که تغییر پذیر می‌باشد، بوده‌اند. ماه به آنها طبیعت کمی عجیب و غریب داده است، زیرا سمبل نیروهای مخفی هستند.

متولدین ماه مرداد تولدتان مبارک. اطلاع پیدا کردن از خصوصیات اخلاقی متولدین ماه‌های مختلف و مقایسه آن با اخلاقیات اطرافیان برای برخی افراد جذابیت خاص خودش را دارد. برخی دانستن این اطلاعات را نوعی بازی دانسته و برخی دیگر کل زندگیشان را برمبنای آن می‌چرخانند، که البته احترام گذاشتن به سلایق افراد جزء وظایف ما انسان‌ها در قبال یکدیگر است. در ادامه مطلب آسمونی به بررسی نمادها و خصوصیات متولد مرداد می‌پردازیم.

جدول نمادها و عنصر ماه مرداد

متولد جوان طبیعت
سمبل شیر
شعار من اراده میکنم
ستاره/سیاره حاکم خورشید
عنصر وجود آتش
شخصیت  ثابت
فلز وجود طلا
سنگ خوش یمن یاقوت زرد
رنگ محبوب رنگهای غروب خورشید
عدد خوش یمن 1
گل محبوب آفتابگردان
روز مبارک یکشنبه

 

خصوصیات متولدین مرداد ماه

 1. ماه مرداد سمبل دنیای سرگرمیهاست و تعداد زیادی از افراد معروف درموسیقی، ادبیات، تئاتر و غیره دربین متولدین مرداد یافت میشود. شما به طرز مافوق عادی استعداد هنری وخلاقیت دارید . با تعلیم گرفتن، که شما بیش از هر فرد دیگری آن را بسرعت فرا میگیرید، میتوانید جایگاه خود را در یکی از این عرصه های هنری بیاید. طبیعت شما مهربان و دلسوز است. خوش مشرب و خوش قلب هستید و به سرعت باب دوستی با افراد را می گشایید.
 2. قسمت اجتماعی زندگی شما همیشه نقش مهمی را درکارهایتان بازی میکند. هم مسایل عشقی و عاطفی و هم درمورد تجارت و مشاغل!
 3. در ارتباطتان با اشخاص مهم موفق و کامیاب خواهید بود. سمبل ماه مرداد شیر است که معرف یک غریزه درنده است وشما این خصیصه را دارید، البته در فرم متمدنانه و اجتماعی شده.
 4. شما موجودی مهاجم وسلطه جو هستید و یک شهامت غیر عادی برای پیکار با زندگی دارید . زمانی که فکرتان راروی یک هدف بخصوص متمرکز میکنید.
 5. هیچ چیز بجز مرگ نمیتواند شما را متوقف کند . گرچه همانطور که گفته شد موجود بی باکی هستید، لیکن درعین حال مستعد این هستید که قدرت وپول را بپرستید, بحدی که مکررا" خود را وارد میکنید کسی را دوست داشته باشید به خاطر اینکه او میتواند در رسیدن به هدف یاریتان دهد.
 6. به طور طبیعی دارای روحیه ای قوی وماجراجو هستید.
 7. متولدین مرداد به وسیله خورشد قدرتمند هدایت میشوند. این ماه به عنوان علامت شاهانه درمنطقه البروج شناخته شده است.
 8. درمتولدین این ماه تمام فاکتورهای دیگر مانند وراثت، محیط، تربیت و تحصیلات، تاثیرات قویتری دارند.
 9. به متولدین این ماه هدایای فوق العاده والطاف گرانقدری ارزانی داشته شده است ,وبه همین مناسبت متولدین مرداد را یکی از خوشبخت ترین ماههای سال دانسته اند.
خصوصیات متولدین مرداد
شیر نماد ماه مرداد

خصوصیات مردان متولد مرداد 

 • مرد متولد مرداد یک شیر ژیان و سرکش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه است.
 • اگر با مرد متولد مرداد ازدواج می کنید، فراموش نکنید که هرگز دم این شیر را لگد نکنید.
 • مرد متولد مرداد ماه، بی عشق نمی تواند زندگی کند،‌و دل او از آئینه پاک تر و روشن تر است اما خشم او هم توفانی و سهمگین خواهد بود.

خصوصیات زنان متولد مرداد 

 • باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌ خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.
 • کمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیک و مد روز است و کمتر اتفاق می افتد که در ماه چند بار به سلمانی نرود. او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.
 • جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خصوصیات متولدین مرداد ماه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.