زمان مطالعه: 1 دقیقه
بخشیدن خود

بخشیدن خود

شما باید باخودتان شفقت داشته باشید یعنی در برابر خطاها وشکست ها و ناکامی ها باخودتان با احتیاط و با دلسوزی رفتار کنید.

زمانیکه کسی به ما آسیب می زند خشم ما دربرابر او از ما دفاع می کند .اما برای خودمان اینگونه نیست . ما در این شرایط میخواهیم خودمان را تنبیه کنیم ودائما افکار را دوره می کنیم و درواقع نشخوار ذهنی داریم وبا هر نشخوار انگار آن اتفاق را مجدد تجربه می کنیم وهربارگویی زخمی تازه به روح خود وارد می کنیم .در این شرایط رشد شما متوقف می شود .چون تمام انرژی خود را صرف نشخوار افکار منفی می کنید.

شما باید باخودتان شفقت داشته باشید یعنی در برابر خطاها وشکست ها و ناکامی ها باخودتان با احتیاط و با دلسوزی رفتار کنید. باید اشتباه و یا خطا و یا کاستی خود را بپذیرید و با این این مسائل خودتان را دوست داشته باشید و در برابر مسائل و مشکلات از خودتان مراقبت کنید .و در رفع مسائل ازار دهنده کوشا باشید.باید در برابر خودتان مسئولیت پذیر باشید و حس مثبت داشته باشید . البته کار دشواری است اما شدنی است .

نظر خود را درباره «بخشیدن خود» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بخشیدن خود فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.