درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
فرسودگی در زندگی مشترک

فرسودگی در زندگی مشترک

بسیاری از زوجین پس از گذشت چندین سال از زندگی مشترکشان احساس می کنند که دیگر مثل قبل پرانرژی وشاد در رابطه نیستند .

بسیاری از زوجین پس از گذشت چندین سال از زندگی مشترکشان احساس می کنند که دیگر مثل قبل پرانرژی وشاد در رابطه نیستند .علت چیست؟
این موضوع علل گوناگونی دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد اما زمانیکه دونفر باهم ازدواج می کنند باید با دنیای یکدیگر اشنایی داشته باشند تا بتوانند بدون شرط یکدیگر راهمانگونه که هستند پذیرا باشند .
ممکن است زوجی براثر مسائل وکار ودغدغه های روزانه به مسئله زناشویی نپردازد یا با فاصله های طولانی این امر صورت پذیرد که ممکن است نارضایتی در زوجین ایجاد نماید.
تلاش برای تغییر یکدیگر موجب خشم وسپس نارضایتی می گردد.
عدم تلاش برای رشد فردی ورشد زوجین در رابطه .
عدم مهارتهایی همچون همدلی ،درک متقابل ، گفتگو ،احترام ،وعدم اشنایی با مرزبندی های فردی وخانوادگی وعدم احترام به حریم خصوصی یکدیگر وحتی عدم پایش واصلاح مسائل نادرست زندگی توسط زوجین موجب بروز فرسودگی در زندگی مشترک می شود .

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فرسودگی در زندگی مشترک» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.