درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
نوع رفتار در زندگی مشترک

نوع رفتار در زندگی مشترک

در زندگی مشترک نباید کوچکترین بی احترامی ها رخ دهد زیرا همین مسائل در ظاهر کوچک مسیر بی احترامی را در زندگی مشترک باز می کند.

در زندگی مشترک نباید کوچکترین بی احترامی ها رخ دهد زیرا همین مسائل در ظاهر کوچک مسیر بی احترامی را در زندگی مشترک باز می کند. اما اگر ناخواسته ویا به هر دلیلی بد خلقی یا بی احترامی و مسئله ای رخ داد فورا عذرخواهی کنید و دیگر تکرار نکنید و سعی کنید تکه تکه های پازل زندگیتان بر اساس عشق، محبت، صمیمیت،و احترام جایگذاری کنید.و این گونه رفتار کردن موجب صمیمیت ومحبت بین زوجین می شود و اصلاح رفتار زوجین را به ارمغان می اورد.

صداقت یکی دیگر از موارد مهم در زندگی مشترک است. زیرا موجب افزایش صمیمیت در زوجین می شود اما اگر اینگونه نباشد بین زوجین دروغ شکل گرفته واعتماد ازبین خواهد رفت وبنیان خانواده از ابتدا سست وبی پایه خواهد شد.
اعتماد بین زوجین از صداقت وعدم پنهان کاری حاصل می گردد.
پس اعتماد ساخته شده را ازبین نبرید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نوع رفتار در زندگی مشترک» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره نوع رفتار در زندگی مشترک فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.