زمان مطالعه: 1 دقیقه
افرادی با شخصیت نمایشی

افرادی با شخصیت نمایشی

بعضی از افراد دارای شخصیت نمایشی هستند .یعنی به میزان زیادی توجه طلب ، حتی گاهی اوقات برای دریافت توجه از آرایشهای غلیظ استفاده می کنند.

بعضی از افراد دارای شخصیت نمایشی هستند .یعنی به میزان زیادی توجه طلب ، حتی گاهی اوقات برای دریافت توجه از آرایشهای غلیظ استفاده می کنند. یا بیش از مد گرا یا تجمل گرا هستند.یا رفتارهای اغوا گرانه دارند.این افراد ممکن است تجربه نادیده گرفته شدن در دوران کودکی را داشته باشند یا اینکه والدینی بی عاطفه داشته اند.
یا تجربه مورد توجه قرارگرفتن بیش ازحد درکودکی را داشته اند.
یا الگوگیری از والدین خود داشته که رفتارهای نمایشی را مورد تشویق قرار داده اند.
این افراد در زندگی توجه بیش ازحد وتاییدشدن ومحبت افراطی را دارند.
تصویر ذهنی تحریف شده‌ای از خودشون دارند و عزت‌ نفس و خودباوری اون‌ها ناشی از احساس ارزش درونی نیست و به تایید دیگران بستگی دارد.
آنها جذابیت‌های ظاهری، و لوندی و عشوه‌گری می‌کوشند در کانون توجه باشند.
آنان به سرعت، روابط صمیمانه را برقرار می‌کنند، ولی به سرعت خسته شده و احساس می‌کنند که قدرشناسی کافی درحقشان اعمال نشده است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «افرادی با شخصیت نمایشی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره افرادی با شخصیت نمایشی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.