زمان مطالعه: 3 دقیقه
گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا

گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا

آسمونی در ادامه مقالات معرفی گواهینامه های معتبر ، در این بخش به معرفی گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا می...
گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا
گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا


آسمونی در ادامه مقالات معرفی گواهینامه های معتبر ، در این بخش به معرفی گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا می پردازد. برای آشنایی با گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا ، به ارائه اطلاعات اولیه ای در این مورد می پردازیم. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا

آشنایی با شرکت Asys اسپانیا جهت دریافت گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا

شرکت Asys اسپانیا از شرکت های صاحب نام جهان در زمینه
 • بازرسی فنی و مهندسی
 • خدمات آزمایشگاه صنعتی
 • ثبت و صدور گواهینامه های مدیریت Q-HSE
 • آموزشهای فنی مهندسی و سیستمی
می باشد.

آشنایی با  ASYS international certification جهت دریافت گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا

ASYS  علامت تجاری گروه  SERVICIO DE CERTIFICACION DE LA CAMARA OFICIAL DE COMERCIO E INDUSTRIA DE MADRID  یکی از بزرگترین گروه شرکت های بازرگانی و صنعتی در کشور اسپانیا برای صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت و بازرسی  می باشد و بخش بازرسی فنی و آزمایشگاهی این گروه نقشی مانند گروه شرکت های TUV در آلمان را درکشور اسپانیا بازی می کند این گروه آخرین بار تحت شماره 11 / C – SC 012  و 11 / C –SC 010  توسط مرکز اعتباردهی ملی کشور اسپانیا ENAC  برای صدور گواهینامه های Q-HSE  اعتباردهی شده است این گروه جزء معدود شرکت های Full scope  در کشور اسپانیا می باشد. با توجه به اصل تفکیک وظایف  گروه در جهان با نام ASYS international certification برای صدور گواهینامه های Q HSE و بازرسی فنی شناخته می شود.

ASYS با تاسیس واحد آموزش خود و اخذ مجوز از سازمان نظارت برکیفیت آموزش های حین کار اروپا و انجمن کیفیت اروپا تبدیل به معتبرترین شرکت های آموزش دهنده در اروپا شده است   .

ASYS INTERNATIONAL CERTIFICTION دارای دفاتر و یا شرکت های نماینده در کشورهای مختلف اروپا و جهان  بوده ولی عمده فعالیت آن در خارج از اروپا و در آمریکای جنوبی و کشور های لاتین زبان می باشد. دفتر منطقه ای آن در آسیا در کشور هند ، چین و مالزی قرار دارد  و شرکت های نماینده در آسیا بوسیله این دفاتر ارزیابی و نظارت می شوند.

گروه علاوه بر استفاده از علامت تجاری ASYS   جهت فعالیت بازرسی و صدور گواهینامه خود با خرید سهام شرکت های بازرسی و آزمایشگاه ها و شرکت های گواهی دهنده در حال گسترش حوزه فعالیت خود در جهان است. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با اعتبار دهی گروه از سایت  enac.es www. بازدید فرمایید.

ENAC چیست؟

ENAC مرکز ملی نظارت بر اجرای استانداردها در کشور اسپانیا ( اداره استاندارد کشور اسپانیا )و از معتبر ترین سازمان های اعتبار دهنده عضو مرکز جهانی اعتبار دهیIAF ) (وابسته به سازمان جهانی استاندارد ( ISO ) می باشد. این شرکت از نظر اعتبار در رده  UKAS انگلستان ،   DAR  , TGA آلمان ، COFRAC  فرانسه ، ANAB  آمریکا   SAS  سویس  می باشد برای اطلاعات بیشتر به سایت WWW.IAF.NU مراجعه فرمایید.

این شرکت، در اروپا و قاره امریکا به ویژه امریکای جنوبی جزء معتبرترین شرکتهای بازرسی کننده می باشد.

واحد آموزش این شرکت Asys Academy  دارای مجوز آموزش از سوی AQAVET واحد نظارت بر کیفیت آموزش اتحادیه اروپا و انجمن کیفیت اروپا و مجوز آموزش در کشورهای آسیای جنوب شرق و اکثر کشورهای امریکای جنوبی می باشد. لذا گواهینامه صادره از این شرکت دارای اعتبار جهانی می باشد. بارزترین مشخصه Asys Academy ثبت گواهینامه ها در سایت این شرکت می باشد.

شرکت Asys اسپانیا از معتبرترین شرکتهای صادرکننده گواهینامه های Q-HSE در سطح جهان می باشد. حوزه اصلی فعالیت این شرکت در اروپا و کشورهای جهان امریکای جنوبی است، اما در آسیا در کشورهایی مانند مالزی، تایلند، کره جنوبی، چین و هند دارای نمایندگی می باشد.

این شرکت در ایران اقدام به صدور گواهینامه Q-HSE از جمله موارد ذیل می نماید:
 • گواهینامه ISO9001:2008 مدیریت کیفیت
 • گواهینامه ISO 14001:2004 مدیریت زیست محیطی
 • گواهینامه ISO 22000:2005 و HACCP سلامت و ایمنی غذایی
 • گواهینامه HSE-MS مدیریت ایمنی و محیط زیست
 • گواهینامه OHSAS 18001:2007 ایمنی و بهداشت حرفه ای
 • گواهینامه  ISO 13485:2003 مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی
 • گواهینامه ISO/TS 29001:2007 مدیریت کیفیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی.
از مزایای گواهینامه Q-HSE صادر شده از شرکت ASYS برای سازمانها می توان به این موارد اشاره نمود:
 • معتبر بودن گواهینامه در تمام جهان
 • امکان کنترل ثبت گواهینامه از طریق سایت شرکت در اسپانیا به وسیله شماره رهگیری
 • چاپ گواهینامه در اسپانیا و ارسال به ایران و غیر قابل چاپ بودن آن در ایران( به دلیل جنس خاص آن)
 • اعلام ثبت و صدور گواهینامه به اداره استتاندارد ایران
 • تخفیف در بهای دوره های آموزشی
 • اعلام صدور گواهینامه به مشتریان اصلی در صورت درخواست شرکت
 • سرعت در صدور گواهینامه ها ( تهیه ظرف حداکثر 20 روز کاری)
 

 
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «گواهینامه آکادمی ASYS اسپانیا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.