2 نظر
مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی کیهان تاکاهاشی

بیوگرافی کیهان تاکاهاشی

کیهان تاکاهاشی بازیکن والیبال ژاپن است که از پدری ایرانی و مادری ژاپنی متولد شده و در بازی‌های آسیایی هانگژو در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت و حالا به تیم ملی ژاپن دعوت شده.

کیهان تاکاهاشی (Takahashi Keihan) یا تاکاهاشی کیهو (Takahashi Keiho) بازیکن ایرانی-ژاپنی تیم والیبال ژاپن است که به خاطر شباهتش با بازیگر ژاپنی ریوسی یوکوهاما در شبکه‌های اجتماعی جهان بسیار مورد توجه قرار گرفت.

نام و نام خانوادگی کیهان تاکاهاشی
تاریخ تولد ۱۳ اکتبر ۲۰۰۳
محل تولد آساهی، چیبا، ژاپن
ملیت ایرانی-ژاپنی
حرفه بازیکن والیبال
وضعیت تاهل مجرد

 

تاکاهاشی کیهان در سمت راست و یوکوهاما ریوسی در سمت چپ

بسیاری از کاربران پس از دیدن تصاویر کیهان تاکاهاشی در رقابت‌های والیبال بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۳ او را همانند یکی از شخصیت‌های انیمه تصور کردند و عده‌ای دیگر هم او را با ریوسی یوکوهاما بازیگر فیلم چشمانت می‌گویند تشبیه کردند.

کیهان تاکاهاشی در مارس ۲۰۲۴ به تیم ملی والیبال ژاپن برای بازی در المپیک پاریس دعوت شد. ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی کیهان تاکاهاشی (高橋 慶帆) را ببینید.

کیهان تاکاهاشی

درباره کیهان تاکاهاشی 

کیهان تاکاهاشی ۱۳ اکتبر ۲۰۰۳ در شهر آساهی استان چیبا، ژاپن به دنیا آمد. تاکاهاشی از پدری ایرانی و مادری ژاپنی متولد شد. کیهان در مصاحبه‌ای گفته بود در دوران کودکی هرگز اسمم را دوست نداشتم چون من نیمی ژاپنی هستم و با این اسم احساس می‌کردم اطرافیان من را متفاوت خواهند دید. اما بعدها این نظرم عوض شد.

تاکاهاشی در دبیرستان ناراشینو درس خوانده و پس از آن وارد دانشگاه هوسی (Hosei University) رشته حقوق که یکی از دانشگاه‌های خصوصی توکیو است، شد. تاکاهاشی سال ۲۰۱۰ به تیم والیبال زیر بیست سال ژاپن پیوست.

کیهان تاکاهاشی در بازی‌های آسیایی هانگژو

کیهان تاکاهاشی در هانگژو

کیهان تاکاهاشی با ۱۹۳ سانتی‌متر قد در والیبال مردان ژاپن در بازی‌های آسیایی هانگژو عملکرد درخشانی داشت و در این بازی، تیم والیبال ژاپن موفق شد تیم قطر را شکست داده و مدال برنز را از آن خود کند.

راه ارتباطی کیهان تاکاهاشی

پیج اینستاگرام keihan_1013

تصاویر کیهان تاکاهاشی 

کیهان تاکاهاشی بازیکن تیم والیبال ژاپن
کیهان تاکاهاشی بازیکن ایرانی-ژاپنی تیم والیبال ژاپن
高橋 慶帆

 

نظر خود را درباره «بیوگرافی کیهان تاکاهاشی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی کیهان تاکاهاشی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.