کد مطلب: 28603 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سامانه های ارسال پیام کوتاه چیستند؟

سامانه های ارسال پیام کوتاه چیستند؟

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند. آسمونی در این بخش به معرفی سامانه های ارسال پیام کوتاه می پردازد.

سامانه های ارسال پیام کوتاه یا همان پنل ارسال اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است که با آن میتوانید ارسال و دریافت پیامک بصورت تکی و گروهی و انبوه یا تبلیغاتی انجام دهید.

برای استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه شما هیچ نیازی به نصب نرم افزار/ داشتن سخت افزار مودمGSM برای ارسال و دریافت/ و اتصال مداوم به اینترنت را ندارید. تمام این امکانات در سامانه های ارسال پیام کوتاه فراهم شده است و شما تنها با خرید یکی از سامانه های ارسال پیام کوتاه ، یک شناسه کاربری و رمز عبور اختصاصی خودتان وارد سامانه خود میشوید و از امکانات آن استفاده میکنید.

البته شما برای ارسال به یک خط با پیش شماره ی 1000 یا 2000 یا 3000 نیاز دارید که تمام پنل های ارائه شده دارای خط هم میباشند.

پس تنها چیزی که شما لازم دارید یک کامپیوتر+اینترنت است و در هر نقطه از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید میتوانید پیامک ارسال کنید. البته نیازی نیست که شما برای هر ارسال آنلاین باشید بلکه میتوانید ارسال پیامک هایتان را برای هر زمانی در آینده تنظیم کنید و سامانه آنها را در زمان مقرر ارسال خواهد کرد.

برخی از ویژگی های سامانه های ارسال پیام کوتاه:

با استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه میتوانید در عرض چند ثانیه تعداد و حجم بسیار زیادی پیامک ارسال یا دریافت کنید.

با استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه میتوانید پیامک تبلیغاتی بر اساس پیش شماره یا کد پستی منطقه ای در سطح کشوری ارسال کنید.

با استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه میتوانید با مخاطبانتان (مشتریان/ دانش اموزان/ کار آموزان/ هنرجویان و …) در ارتباط باشید و با یک پیامک اطلاع رسانی و یا فراخوان کنید.

با استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه میتوانید بینهایت شماره تلفن درلیست مخاطبان ذخیره کنید.

با استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه میتوانید بینهایت متن پیامک پرکاربرد ذخیره کنید.

با استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه میتوانید وضعیت پیامک های ارسالی را مشاهده کنید

با استفاده از سامانه های ارسال پیام کوتاه سایر ویژگی ها را در امکانات سامانه مطالعه کنید.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «سامانه های ارسال پیام کوتاه چیستند؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?