زمان مطالعه: 4 دقیقه
کلیه شماره تلفن های اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران

کلیه شماره تلفن های اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران

شماره تلفن، آدرس و اطلاعات افراد حقیقی و حقوقی بسیار مهم است. یکی از بهترین روش ­ها برای گرفتن شماره تلفن­ های این اشخاص از طریق سامانه 118 می­باشد.

دسترسی اینترنتی به کلیه شماره تلفن های ثابت اشخاص حقیقی و حقوقی را به سادگی در این بخش آسمونی برایتان محیا نموده ایم.

شماره تلفن مشترکین حقیقی

یکی از راه­های مرسوم که اغلب مردم برای رسیدن به شماره تلفن ­های اشخاص حقیقی و حقوقی مورد نظر با آن آشنایی دارند، استفاده از سامانه 118 است. از این سامانه به دو روش اینترنتی و تلفنی می­توان دسترسی پیدا کرد. ابتدا روش تلفنی و سپس روش اینترنتی را شرح می­دهیم.

برای جستجوی شماره تلفن­های اشخاص حقیقی و حقوقی در شهری که در آن حضور داریم، با گرفتن شماره 118 و دادن اطلاعات کافی به اپراتور می­توانیم شماره مورد نظر خود را استخراج کنیم. اطلاعات ضروری این قسمت شامل: استان، شهر، نام خانوادگی و نام.

روش دیگر استفاده از سامانه 118 از طریق اینترنت امکان پذیر است. در ابتدا به سایت رسمی مخابرات تهران وارد می­شویم. سپس در بالای صفحه اصلی قسمت محصولات و سرویس ­ها با کلیک بر روی آن وارد بخش جست و جوی شماره تلفن­های اشخاص حقیقی و حقوقی می­شوید. برای جستجو در شماره تلفن­های اشخاص حقیقی و حقوقیابتدا باید مشخص کنید که شماره مورد نظر شما در دسته اشخاص حقیقی یا اشخاص حقوقی است. با کلیک بر روی هر کدام وارد بخش جستجو می شوید.

سامانه 118
سامانه 118

توجه فرمایید در این قسمت تلفن فقط بنام مالک آن ثبت شده است و در صورت عدم تمایل مالک، شماره مربوطه قابل رویت نخواهد بود. در صورتیکه می خواهید شماره شما مشاهده نگردد میتوانید به قسمت امور مشترکین مرکز تلفن مخابراتی محله خود مراجعه فرمایید.

شماره تلفن مشترکین حقوقی

اطلاعات مورد نیاز این قسمت شامل: استان، شهر، گروه استفاده کننده، عنوان، واحد تحت پوشش، نوع فعالیت، طبقه بندی مشاغل.

در این قسمت شماره تلفن کلیه وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی ، بانکها ، شرکتهای دولتی و خصوصی ، موسسات ، دفاتر ، آژانس های مختلف ، کارخانجات ، بیمارستانها ، درمانگاه ها ، اطبا با تخصص های مربوطه ، داروخانه ها ، مغازه ها و صنوف مختلف قابل دسترسی می باشد.

توجه فرمایید شماره تلفن مشاغل خصوصی فقط در صورت درخواست متقاضی در اطلاعات تلفنی ثبت میگردد. همچنین صاحبان مشاغل میتوانند شماره خود را سامانه 118 ثبت نمایند. جهت ثبت شماره میبایست مدارک مورد نیاز را به قسمت اطلاعات مشترکین – اداره کل خدمات مخابراتی ارائه نمایید.

جستجوی اطلاعات و شماره تلفن

انتخاب نام استان , نام شهر و تعیین عنوان مورد نظر الزامی می باشد.

تعیین سایر مشخصات بصورت اختیاری و صرفا به منظور جستجوی دقیق تر می باشد.

برای انتخاب نام استان می بایست نام استان مورد نظر خود را از لیست مربوطه انتخاب نمائید.

برای انتخاب نام شهر پس از تعیین استان مربوطه و مشاهده نام مرکز آن استان نسبت به انتخاب یکی از شهر های آن از لیست مربوطه اقدام نمائید.

گروه استفاده کننده به جهت انتخاب شغل یا خدمات مورد نظر می باشد که بطور مثال می توان به شرکت - تعمیرگاه - بیمارستان - مغازه یا ... اشاره نمود.

در قسمت عنوان می بایست حداقل دو حرف از نام یک شرکت - تعمیرگاه - بیمارستان - مغازه یا ... را وارد نمائید و چنانچه نام کامل را وارد نمائید جستجوی مشخصات مورد نظر محدود تر خواهد شد.

واحد تحت پوشش به جهت تعیین زیر مجموعه شغل مورد نظر می باشد که بطور مثال می توان قسمت های مختلف یک شرکت مانند تلفنخانه - دبیرخانه - کارگزینی - مدیریت و یا ... را وارد نمائید .

نوع فعالیت به جهت تعیین نوع فعالیت شغل مورد نظر می باشد که بطور مثال می توان برای یک شرکت فعالیت هایی نظیر خدماتی - بازرگانی - حمل و نقل و یا ... را وارد نمود ویا اینکه برای یک بیمارستان می توان تخصص آن بیمارستان مانند قلب - چشم - پلی کلینیک زنان و زایمان و یا ... را وارد نمود .

طبقه بندی مشاغل به جهت انتخاب نوع شغل از نظر دولتی و یا خصوصی بودن آن می باشد.

پس از پر نمودن مشخصات خواسته شده بر روی کلمه جستجو رفته و با انتخاب آن عملیات جستجو آغاز می گردد.

شماره تلفن اماکن و اشخاص در سایر شهرهای ایران

شماره تلفن 118 در تمام استان ها فعال میباشد، اگر شما ساکن یا مسافر هستید، میتوانید به راحتی شماره تلفن اقوام، دوستان و شرکتها و مراکز مختلف را از این شماره جویا شوید.

اگر به دنبال تلفنی در استانی دیگر به غیر از استان خود هستید، با 118 آن استان طبق روش زیر تماس بگیرید :

  • ابتدا کد استان مورد نظر را گرفته
  • سپس 7 بار عدد 3 را بزنید، (در بعضی از استانها نیز 8 بار باید عدد 3 را بزنید)

برای مثال شما در همدان هستید و میخواهید با 118 استان تهران تماس بگیرید کافیست شماره 02133333333 را بگیرید، تا به اپراتور 118 تهران وصل شوید.

تماس با 118 از خارج ایران

اگر شما در ایران نیستید و می خواهید با شماره 118 (راهنمای تمام تلفن های هر شهر) تماس بگیرید:

  • ابتدا کد ایران را گرفته
  • سپس کد شهر را بدون صفر زده و سپس 8 بار عدد 3 را بزنید.

مثال تماس با 118 استان تهران: 00982133333333

پیش شماره تلفن مناطق شهرهای ایران

اگر شما شماره تلفنی دارید و میخواهید بدانید این شماره برای چه منطقه ای از شهرتان است در لیست زیر روی نام شهر مورد نطر کلیک نمایید :

البرز ، اصفهان ، اردبیل ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، ایلام، بوشهر، تهران، چهار محال و بختیاری، خوزستان ، خراسان شمالی ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی، زنجان ، سمنان ، سیستان و بلوچستان ،  فارس ، قزوین ، قم ، کرمان ، کردستان ، کرمانشاه ، کهگیلویه و بویر احمد ، گلستان ، گیلان ، لرستان ، مازندران ، مرکزی ، همدان ، هرمزگان ، یزد

برای ارائه هرگونه پیشنهاد و انتقاد در مورد سایت مخابرات و کدهای خدماتی 118 - 119 - 191 - 192 - 126 - 195 و دفاتر بهره برداری میتوانید با شماره تلفن 196 تماس بگیرید.

: برای دریافت مشاوره درباره کلیه شماره تلفن های اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «کلیه شماره تلفن های اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
  • چی پی اس
نمایش نظرات بیشتر

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.