درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
جنگ ایران و اسرائیل

جنگ ایران و اسرائیل

جنگ ایران و اسرائیل بحث داغ رسانه‌های جهان است و این‌بار حتی ترامپ گفته ممکن است به جنگ جهانی سوم نزدیک شویم و سرانجام جنگ شروع شد.

حمله پهپادی و موشکی به سمت اسرائیل از سوی ایران در اواخر شنبه شب ۱۳ آوریل ۲۰۲۴ آغاز شد و تلویزیون اسرائیل اعلام کرد مورد حمله قرار گرفتیم. شبکه‌های تلویزیونی جهان این اتفاق را پوشش دادند.

پس از شلیک موشک‌های کروز ایران به سمت اسرائیل بعضی از مناطق نظامی این کشور مورد اصابت قرار گرفتند.

**************

درگیری بین ایران و اسرائیل چند سالی است که بحث روز دنیا است و یکی از اتفاقات مربوط به دو سه روز اخیر در اوایل ماه آوریل ۲۰۲۴ یا اواخر فروردین ۱۴۰۳ است که درگیری بیشتری بین ایران و اسرائیل به وجود آمده و احتمال جنگ را بیشتر کرد.

برخی از کشورها از جمله فرانسه، لهستان، بریتانیا، هلند، اتریش، آلمان و بسیاری دیگر به شهروندان خود نسبت به سفر به اسرائیل و ایران هشدار داده‌اند.

به گزارش آسمونی، ترور چند تن از اعضای سپاه پاسداران ایران در جریان حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، ایران هم اسرائیل را تهدید به حمله کرد. بسیاری از رسانه‌ها ادعا کردند که ایران موشک‌های کروز را برای حمله احتمالی به اسرائیل آماده کرده است و اسرائیل به حالت آماده‌باش و وضعیت قرمز در آمده.

در وضعیت کنونی هم بسیاری از کشورها از شهروندان خود خواسته‌اند ایران و اسرائیل را برای مدتی ترک کنند. در چنین موقعیتی هم آمریکا معافیت تحریمی ایران را تمدید نکرد. در این بین ترامپ هم گفته ممکن است به خاطر تصمیم نادرست بایدن به جنگ جهانی سوم برسیم.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جنگ ایران و اسرائیل» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.