درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تراشه اسنپدراگون 8s نسل 3 معرفی شد

تراشه اسنپدراگون 8s نسل 3 معرفی شد

کوالکام سرانجام از تراشه اسنپدراگون ۸s نسل ۳ به عنوان نسخه‌ جدیدی از اسنپدراگون ۸ نسل ۳ رونمایی کرد. این تراشه از همان هسته‌های اسنپدراگون ۸ نسل ۳ استفاده می‌کند، اما دارای تفاوت‌هایی در بخش فرکانس و پردازنده گرافیکی است.

کوالکام سرانجام از تراشه اسنپدراگون ۸s نسل ۳ به عنوان نسخه‌ جدیدی از اسنپدراگون ۸ نسل ۳ رونمایی کرد. این تراشه از همان هسته‌های اسنپدراگون ۸ نسل ۳ استفاده می‌کند، اما دارای تفاوت‌هایی در بخش فرکانس و پردازنده گرافیکی است. اسنپدراگون ۸s نسل ۳ از یک هسته اصلی Cortex-X4، چهار هسته Cortex-A720 و سه هسته Cortex-A520 استفاده می‌کند اما فرکانس آن‌ها به‌ترتیب به ۳ گیگاهرتز، ۲.۸ گیگاهرتز و ۲ گیگاهرتز کاهش یافته است.

به گزارش آسمونی، تفاوت دیگری که بین اسنپدراگون ۸s نسل ۳ و اسنپدراگون ۸ نسل ۳ وجود دارد این است که به جای معماری ۱+۵+۲ از چینش ۱+۴+۳ استفاده شده است. البته فرایند ساخت همچنان ۴ نانومتری است. از طرف دیگر، اسنپدراگون ۸s نسل ۳ از هوش مصنوعی مولد پشتیبانی می‌کند که شامل اجرای مدل‌های زبانی بزرگ می‌شود. این تراشه همچنین از مدل‌های هوش مصنوعی چندوجهی پشتیبانی می‌کند.

کوالکام همچنین برای کاهش قیمت اسنپدراگون ۸s نسل ۳ از پردازنده گرافیکی اسنپدراگون ۸ نسل ۲ در داخل آن استفاده کرده است. انتظار می‌رود اولین گوشی‌های مجهز به این تراشه در ماه‌های آینده روانه بازار شوند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تراشه اسنپدراگون 8s نسل 3 معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره تراشه اسنپدراگون 8s نسل 3 معرفی شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.