درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
باشگاه پورتو با په‌په قطع همکاری کرد

باشگاه پورتو با په‌په قطع همکاری کرد

تیم ملی پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ جمعه گذشته به مصاف فرانسه رفت که در نهایت در ضربات پنالتی مغلوب خروس‌ها شد.

تیم ملی پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ جمعه گذشته به مصاف فرانسه رفت که در نهایت در ضربات پنالتی مغلوب خروس‌ها شد.پس از حذف پرتغال از یورو ۲۰۲۴ تیم فوتبال پورتو با مدافع افسانه‌ای خود خداحافظی کرد.

به گزارش آسمونی، ویلاش بواش رئیس باشگاه پورتو به این مدافع کهنه‌کار اعتقادی نداشت اما پینتو داکاستا رئیس قبلی باشگاه گفته بود که با په‌په یک‌سال دیگر هم تمدید می‌کنند که این اتفاق نیافتاد و به این ترتیب مدافع ۴۱ ساله به پایان کارش در این باشگاه رسید. په‌په پس از ۲۸۸ بازی برای اژدها ضمن به ثمررساندن ۱۷ گل، ۱۵ عنوان قهرمانی هم به دست آورد. او در سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ قبل از پیوستن به رئال مادرید برای پورتو بازی می‌کرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «باشگاه پورتو با په‌په قطع همکاری کرد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.