درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
قیمت گوشی Sony Xperia 1 VI مشخص شد

قیمت گوشی Sony Xperia 1 VI مشخص شد

 ظاهرا قیمت Sony Xperia 1 VI در تایوان نسبت به نسخه قبل کاهش خواهد یافت.

 ظاهرا قیمت Sony Xperia 1 VI در تایوان نسبت به نسخه قبل کاهش خواهد یافت. Xperia 1 VI سونی در تاریخ ۱۷ می به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. هر چه به این تاریخ نزدیکتر می‌شویم، شایعات پیرامون این گوشی بیشتر می‌شود. چندی پیش هم اطلاعاتی درباره مدل‌های دوربین بزرگ‌تر این گوشی فاش شد که در تناقض با شایعات قبل‌تر بود.

به گزارش آسمونی، تا به حال بیشتر شایعات در رابطه با حذف صفحه نمایش ۴K و استفاده از نسبت تصویر مشابه در این گوشی بوده است. یکی از ابهامات مربوط به قیمت بوده است. اما طبق شایعات جدید به نظر می‌رسد قیمت گوشی مذکور در تایوان کمی کمتر از مدل قبلی خود یعنی Xperia 1 V خواهد بود و با قیمت ۱۲۲۴ دلار به فروش خواهد رسید در حالیکه نسخه قبلی ۱۲۸۸ دلار قیمت داشت.

این کاهش قیمت جزئی است و حتی اگر این شایعه درست بوده باشد، نمی‌توان با قطعیت گفت که این کاهش قیمت‌ شامل سایر نقاط جهان خواهد شد یا خیر. با این حال نکته امیدوار کننده این است که حتی بر اساس این شایعه، قیمت Sony Xperia 1 VI بالاتر از نسخه قبلی نخواهد بود.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «قیمت گوشی Sony Xperia 1 VI مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.