درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
فروش خودروهای برقی بزودی آغاز می شود

فروش خودروهای برقی بزودی آغاز می شود

رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: به‌زودی عرضه خودروهای وارداتی جدید در سامانه آغاز می‌شود.

رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: به‌زودی عرضه خودروهای وارداتی جدید در سامانه آغاز می‌شود. قرار است فرآیند خرید خودروهای وارداتی از شرکت‌ها را تسهیل کنیم و به‌زودی شرایط جدید فروش خودروهای وارداتی را اعلام خواهیم کرد.

مهدی ضیغمی افزود: در کنار سامانه عرضه خودروهای وارداتی، سامانه‌ای مجزا برای فروش خودروهای برقی وارداتی در نظر گرفته‌ایم. در اردیبهشت برای اولین‌بار فروش این خودروها را آغاز می‌کنیم که شرایط خرید به‌مراتب راحت‌تری نسبت‌به خودروهای وارداتی دیگر دارند.

به گزارش آسمونی، ضیغمی تصریح کرد: اواخر سال گذشته تیراژ قابل‌توجهی از خودروهای خارجی به گمرکات کشور رسیده‌اند و در سال جدید، به دلیل مدیریت فضای تخلیه خودروها، قراردادهای جدیدی را با گمرکات دیگر منعقد کرده‌ایم.

به گفته او، این روزها گمرکات خودرویی کشور حجم قابل‌توجهی از خودروهای وارداتی را در خود جای داده‌اند. به‌عنوان‌مثال گمرک بندر شهید باهنر بندرعباس، میزبان تیراژ به‌مراتب بالاتری از خودروهای وارداتی نسبت‌به دوره قبلی واردات است و از ابتدای سال جاری، حجم قابل‌توجهی از خودروهای برقی و بنزینی خارجی به گمرک شهید رجایی آمده‌اند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فروش خودروهای برقی بزودی آغاز می شود» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.