زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام ملتهای آسیا 2023؛ عربستان 2 عمان یک

جام ملتهای آسیا 2023؛ عربستان 2 عمان یک

با برتری عربستان مقابل عمان، روز نخست بازیهای گروهی بدون هیچ شگفتی خاتمه یافت.

از گروه F رقابت های جام ملت های آسیا، عربستان از ساعت ۲۱ سه‌شنبه در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه شهر دوحه به مصاف عمان رفت که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک عربستان به پایان رسید. در این بازی، عبدالرحمان غریب و علی البولاهی برای عربستان و صلاح الیحیایی برای عمان گل زدند. 

عمان در نیمه نخست و به لطف تصمیم VAR توانست در دقیقه 15 از روی نقطه پنالتی به گل برسد. عربستان در ادامه فرصتهای مناسبی را از دست داد و در شرایطی که به نظر نمی رسید شاگردان روبرتو مانچینی شلنسی برای رسیدن به گل داشته باشند، عبدالرحمان غریب در دقیقه 78 و روی یک حرکت انفرادی به گل رسید. در دقیقه 7+90 هم روی یک ضربه کرنر کاپیتان علی البولاهی گل دیگری زد که در ابتدا آفساید اعلام شد. اما VAR نشان داد که گل قانونی بوده و به این ترتیب عربستان در آخرین ثانیه ها برنده مسابقه شد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جام ملتهای آسیا 2023؛ عربستان 2 عمان یک» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.