درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
رضا داوودنژاد درگذشت

رضا داوودنژاد درگذشت

رضا داوودنژاد بازیگر فیلم و سینما بر اثر عوارض ناشی از پیوند کبد درگذشت.

رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت. رضا داوودنژاد پس از تحمل یک دوره بیماری در سن ۴۳ سالگی بر اثر عوارض ناشی از عفونت خون پس از پیوند کبد از دنیا رفت. رضا داوودنژاد بازیگر فیلم‌هایی چون بی‌پناه، مصائب شیرین، بچه‌های بد، دردسر بزرگ و بسیاری دیگر از فیلم‌های سینمایی روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ درگذشت.

رضا داوودنژاد فرزند کارگردان علیرضا داوودنژاد و برادر بازیگر زهرا داوودنژاد بود. همسر او هم غزل بدیعی خواهر بازیگر عسل بدیعی می‌باشد که عسل بدیعی ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ درگذشته بود. در ادامه با آسمونی باشید و آخرین پست اینستاگرامی رضا داوودنژاد را ببینید.

آخرین پست رضا داوونژاد در ۷ بهمن ۱۴۰۲

 

نظر خود را درباره «رضا داوودنژاد درگذشت» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره رضا داوودنژاد درگذشت فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.