درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
لیست قیمت محصولات فونیکس مدیران خودرو اعلام شد

لیست قیمت محصولات فونیکس مدیران خودرو اعلام شد

لیست قیمت کارخانه ای محصولات فونیکس شرکت مدیران خودرو ویژه فروردین ماه 1403 اعلام شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، فونیکس تیگو ۸ پرو e+، گران‌ترین محصول این شرکت، با قیمت ۲,۷۹۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد. در کنار آن، فونیکس تیگو ۸ پرومکس IE با قیمت ۲,۶۰۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان نیز با توان حرکتی 4 چرخ محرک جایگاه ویژه‌ای در بین محصولات مونتاژی دارد.

در بخش محصولات ارزان‌تر، فونیکس FX با قیمت ۱,۷۴۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان، تیگو ۷ پرو با ۱,۵۱۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان و آریزو ۶ پرو با ۱,۲۵۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان، گزینه‌های متنوعی را برای مشتریان با بودجه‌های متفاوت فراهم می‌آورند. این خودروها نیز مجهز به تجهیزات و امکانات مدرنی هستند که آن‌ها را در بازار رقابتی امروز متمایز می‌سازد.

نام خودرو قیمت خودرو (تومان)
فونیکس تیگو 8 پرو e+ 2,791,700,000
فونیکس تیگو 8 پرومکس IE 2,609,100,000
فونیکس FX 1,747,500,000
تیگو 7 پرو 1,514,800,000
آریزو 6 پرو 1,255,200,000
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «لیست قیمت محصولات فونیکس مدیران خودرو اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.