درج نظر
مطالعه: 3 دقیقه
ساعت کواکب

ساعت کواکب

کواکب دارای 7 ساعت می باشند . ساعات کواکب شامل ساعت شمس و ساعت زهره و ساعت عطارد و ساعت قمر و ساعت زحل و ساعت مشتری و ساعت مریخ . اینها ساعات کواکب می باشند .

کواکب دارای 7 ساعت می باشند . ساعات کواکب شامل ساعت شمس و ساعت زهره و ساعت عطارد و ساعت قمر و ساعت زحل و ساعت مشتری و ساعت مریخ . اینها ساعات کواکب می باشند . برخی از این ساعات کواکب سعد و برخی نحس هستند . با آسمونی همراه باشید.

اختیارات ساعات کواکب

زحل

زحل نحس اکبر است، اما در این ساعت عقد قرارداد، تجارت، زراعت خوب می باشد، همچنین این ساعت کارهایی مانند انجام طلسم و... نتیجه خوبی دارد و هر شخصی که در این ساعت متولد شود دارای عمر طولانی و صاحب دولت می شود.

مشتری

مشتری سعد اکبر است و برای شروع کار، عیادت مریض، خرید، فروش، بریدن و همچنین خرید لباس نو، دعا کردن برای رسیدن به حاجات مناسب و خوب است. شخصی که در این ساعت متولد شود جز نیکوکاران دوران می شود. در این ساعت ملاقات با کافر، انجام کارهای خلاف و یواشکی شایسته نیست.

مریخ

نحس اصغر است و برای پوشیدن لباس نو مناسب است ولی برای انجام کارهایی ملاقات کردن بزرگان، انجام طلسم ها خوب نمی باشد. فردی که در این ساعت متولد می شود به ریختن خون علاقه دارد.

شمس

سعد اکبر است و برای برش دادن و به تن کردن لباس نو، خرید و فروش و انجام طلسم ها مناسب و خوب است. در مقابل برای کارهایی مانند انجام طلسم های بد، شر و حسد خوب نمی باشد. کودکی که در این ساعت متولد می شود علاوه بر داشتن عمری طولانی، علم و دانش زیادی نیز دارا می باشد.

زهره

سعد اکبر است و برای ازدواج، سفر رفتن، دعای محبت، عیادت از بیمار، پوشیدن لباس نو، برش لباس بسیار مناسب است. کسی که در این ساعت متولد می شودطرفدار و دوستدار خوشی، شادی و تفریح می باشد.

عطارد

عطارد سعد اصغر است و برای آموزش دادن کودک، نوشتن دعای محبت، الفت و شروع کارهای جدید، تعمیر کردن امام برای کارهایی مانند حجامت کردن، برش پارچه برای دوختن، کارهای پنهانی و معالجه بیمار مناسب نیست. کودکی که در این ساعت به دنیا می آید باهوش، عالم، زیرک می شود.

قمر

سعد اصغر است. برای نوشتن دعای محبت مناسب است. همچنین برای کارهایی مانند حجامت کردن، ارسال پیام، مصرف دارو، سفر رفتن و ... خوب است.

ساعات کواکب

ایام ساعات
روز شنبه روز یکشنبه روز دوشنبه روز سه شنبه روز چهارشنبه روز پنج شنبه روز جمعه
اول زحل شمس قمر مریخ عطارد مشتری زهره
دوم مشتری زهره زحل شمس قمر مریخ عطارد
سوم مریخ عطارد مشتری زهره زحل شمس قمر
چهارم شمس قمر مریخ عطارد مشتری زهره زحل
پنجم زهره زحل شمس قمر مریخ عطارد مشتری
ششم عطارد مشتری زهره زحل شمس قمر مریخ
هفتم قمر مریخ عطارد مشتری زهره زحل شمس
هشتم زحل شمس قمر مریخ عطارد مشتری زهره
نهم مشتری زهره زحل شمس قمر مریخ عطارد
دهم مریخ عطارد مشتری زهره زحل شمس قمر
یازدهم شمس قمر مریخ عطارد مشتری زهره زحل
دوازدهم زهره زحل شمس قمر مریخ عطارد مشتری

نحوه محاسبه ساعات کواکب

ساعات کواکب با ساعت قرار دادی و رسمی که استفاده می کنیم متفاوت است. از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب را محاسبه کرده این مقدار زمان را تقسیم بر 12 کرده و مقدار هر ساعت به دست می آید و به اندازه آن که از طلوع آفتاب بگذرد ساعت اول است و وارد ساعت دوم می شویم ساعات کواکب در شب نیز همینطور حساب می شود مقدار زمان از غروب آفتاب تا طلوع آفتاب را حساب کرده و این مقدار را بر 12 تقسیم کرده و طول هر ساعت به دست می آید ساعت اول شب به اندازه یک ساعت کواکب از هنکام غروب است.

به عنوان مثال:

اگر در یک روز دوشنبه آفتاب ساعت 7:00 طلوع کند و ساعت 6:00 عصر غروب کند مقدار طول روز از طلوع آفتاب تا غروب می شود 11 ساعت این مقدار را بر 12 تقسیم می کنیم طول هر ساعت کواکب روز به دست می آید که می شود 55 دقیقه بس ساعت اول این روز که دوشنبه است و ساعت قمر است می شود از ساعت 7 تا 7:55 دقیقه. از ساعت 7:55 دقیقه تا ساعت 8:50 دقیقه ساعت دوم یعنی ساعت زحل است به همین ترتیب برای ساعات شب از هنگام غروب آفتاب حساب می شود.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ساعت کواکب» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره ساعت کواکب فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.