درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
جشنواره گل و گلاب مریم بانو

جشنواره گل و گلاب مریم بانو

جشنواره گلاب و گلابگیری مریم بانو تا ۳۰ اردیبهشت ماه در پارک پرواز برگزار خواهد شد.

جشنواره گلاب و گلابگیری مریم بانو تا 30 اردیبهشت ماه هر روز از ساعت 15 الی 24 در پارک پرواز برگزار خواهد شد. روزانه حدود یک تن گل محمدی وارد این مجموعه می شود و دیگ‌ها از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد روشن هستند.

به گزارش آسمونی، در این جشنواره همه روزه گلابگیری زنده و عرقیات دیگر همچون هل، دارچین، نعنا، بیدمشک و... در حضور خریداران انجام می شود. همچنین در این جشنوراه همه روزه از ساعت 18 الی 22 برنامه‌های فرهنگی سرگرمی شامل رقص عروسک های غول پیکر برگزار می شود. غرفه چای و بستنی و غذا نیز از غرفه‌هایی است که در یازدهمین دوره برگزاری این جشنواره به فعالیت های این مجموعه اضافه شده است.

  • آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان بهرود، خیابان قمصری، بوستان پرواز
  • ساعات بازدید: هر روز از ساعت 15 الی 24
: برای دریافت مشاوره درباره جشنواره گل و گلاب مریم بانو فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جشنواره گل و گلاب مریم بانو» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.