درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
آخرین وضعیت محورهای شمالی

آخرین وضعیت محورهای شمالی

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: محورچالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال دارای ترافیک سنگین است.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نشان می‌دهد که محور چالوس، مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال حدفاصل تونل ۱۷ تا شهرستانک و محدوده تونل البرز دارای ترافیک سنگین است.

به گزارش آسمونی، تردد در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر (رفت و برگشت) روان است. ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورهای کشور بیانگر ترافیک سنگین در آزادراه تهران - قم محدوده بهشت زهرا است. همچنین براساس آخرین وضعیت جوی، در برخی محورهای استان‌های کرمان، کردستان و فارس بارش باران را داریم.

محور شریانی خرم آباد - پل دختر تا اطلاع بعدی مسدود خواهد بود و تردد از محور جایگزین خرم آباد - کوهدشت و آزادراه خرم آباد - پل زال صورت می‌گیرد. همچنین محور غیرشریانی هشتگرد به طالقان نیز مسدود است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «آخرین وضعیت محورهای شمالی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.