درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
کیا K4 مدل ۲۰۲۵ با طراحی خاص رونمایی شد

کیا K4 مدل ۲۰۲۵ با طراحی خاص رونمایی شد

شرکت خودروسازی کیا از سدان جدید خود با نام K4 مدل ۲۰۲۵ رونمایی کرده است.

کیا K4 مدل ۲۰۲۵ در دو نسخه به‌ترتیب با توان موتور ۱۴۷ و ۱۹۰ اسب‌بخار عرضه می‌شود و ابعاد بزرگتری نسبت به مدل قبلی خود دارد. سقف این خودرو دارای شیب قابل ملاحظه‌ای است که به بخش عقبی آن منتهی می‌شود. همچنین چراغ‌های عقب با یک خط به همدیگر متصل شده‌اند که ظاطر شیکی را به آن بخشیده‌اند.

به گزارش آسمونی، در داخل خودرو نیز شاهد طراحی زیبا و امکانات زیادی هستیم که از آن جمله می‌توان به نمایشگر ۳۰ اینچی، صندلی‌های مجهز به سیستم تهویه و موارد دیگر اشاره کرد. کیا هنوز قیمت این خودرو را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود گران‌تر از مدل قبلی با قیمت پایه ۲۰ هزار دلار باشد.

کیا K4 مدل ۲۰۲۵
کیا K4 مدل ۲۰۲۵
کیا K4 مدل ۲۰۲۵
کیا K4 مدل ۲۰۲۵
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «کیا K4 مدل ۲۰۲۵ با طراحی خاص رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره کیا K4 مدل ۲۰۲۵ با طراحی خاص رونمایی شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.