درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
واکنش جوبایدن به پاسخ ایران به اسرائیل

واکنش جوبایدن به پاسخ ایران به اسرائیل

جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا روز یکشنبه و با انتشار بیانیه‌ای گفت «حملات بی‌سابقه ایران و نایبان آن در یمن، سوریه و عراق علیه تاسیسات نظامی اسرائیل را به‌شدت محکوم می‌کنم».

جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا روز یکشنبه و با انتشار بیانیه‌ای گفت «حملات بی‌سابقه ایران و نایبان آن در یمن، سوریه و عراق علیه تاسیسات نظامی اسرائیل را به‌شدت محکوم می‌کنم». سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه اعلام کرد در پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی ایران در دمشق، اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به‌صورت تلفنی گفت‌وگو کرده تا بر «تعهد مستحکم» ایالات متحده بر امنیت اسرائیل تاکید کند.

او همچنین گفته امروز (یکشنبه) با سران گروه هفت نشست برگزار می‌کند تا «یک پاسخ یکپارچه دیپلماتیک» را به حمله تلافی‌جویانه ایران، هماهنگ کند.

رسانه عبری اسرائیل هیوم پیشتر خبر داده بود بایدن در رایزنی تلفنی با نتانیاهو، از او خواسته بود به حمله تلافی‌جویانه ایران پاسخ ندهد.

بایدن در ادامه گفته آمریکا به رژیم صهیونیستی برای «ساقط کردن تقریبا تمام موشک‌ها و پهپادهای ایران» کمک کرده است.

این ادعا در حالی است که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به هدف قرار گرفتن یک پایگاه هوایی این رژیم در جنوب سرزمین‌های اشغالی اعتراف کرده است.

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید حمله‌ای به نیروها و تاسیسات آمریکایی در منطقه صورت نگرفته اما آن‌ها «در مقابل تمام تهدیدات، هوشیار باقی خواهند ماند».

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «واکنش جوبایدن به پاسخ ایران به اسرائیل» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.