درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
روز جمعه تعطیل رسمی کشور؛ طبق قانون اساسی 

روز جمعه تعطیل رسمی کشور؛ طبق قانون اساسی 

مهدی یزدان‌پناه معاون حقوقی مجلس و استان‌های سازمان اداری و استخدامی درباره تعطیلی پنج‌شنبه‌ها اعلام کرد.

مهدی یزدان‌پناه معاون حقوقی مجلس و استان‌های سازمان اداری و استخدامی درباره تعطیلی پنج‌شنبه‌ها اعلام کرد: موضوعی مطرح شد مبنی بر این‌که دو روز تعطیلی در این لایحه پیش‌بینی شده؛ در حالی که به واقع این‌گونه نیست.

به گزارش آسمونی، وی گفت: دولت دقیقا خدمت‌رسانی به مردم را هم در شهر تهران و هم در مراکز استان‌ها از شنبه تا چهارشنبه پیش‌بینی کرده و طبیعتا مراکز نظامی، امنیتی، بانک‌ها و مراکز خدمت‌رسانی به مردم در بیمارستان‌ها و دیگر دستگاه‌هایی که در حالت اضطراری و حوادث غیرمترقبه هستند، آنها ساعت کاری خودشان را دارند و پنج‌شنبه خدمت‌رسانی اداری به مردم نیست.

معاون حقوقی مجلس و استان‌های سازمان اداری و استخدامی افزود: بر این اساس، بازار، شرکت‌های خصوصی می‌توانند در روزهای پنج‌شنبه فعالیت داشته باشند.

یزدان‌پناه در پایان اعلامکرد: شما می‌دانید طبق قانون اساسی روز جمعه تعطیل رسمی کشور است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «روز جمعه تعطیل رسمی کشور؛ طبق قانون اساسی » در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.