درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
شرایط فروش کشنده فاو در بورس کالا از هفته آینده

شرایط فروش کشنده فاو در بورس کالا از هفته آینده

بورس کالا در سال ۱۴۰۳ نیز به عنوان بستری مطمئن و شفاف برای عرضه خودرو به کار خود ادامه می‌دهد. نخستین مزایده در سال ۱۴۰۳، مربوط به کامیون کشنده فاو می‌شود که از روز یکشنبه مورخ ۹ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ در ویترین بورس کالا قرار می‌گیرد.

سیبا موتور به عنوان نخستین شرکتی که در سال جاری از بورس کالا استقبال کرده، ۳۰ دستگاه کشنده فاو را در این بستر به مزایده می‌گذارد. کشنده FAW J6P-460 با قیمت پایه ۴ میلیارد و ۷۷۸ میلیون تومان به عرضه درمی‌آید. درصد پیش‌پرداخت ۱۰ درصد و موعد تحویل ۹/ ۴/ ۱۴۰۳ اعلام شده است. جدول زیر، جزئیات طرح فروش کشنده فاو در بورس کالا را نشان می‌دهد.

مشخصات طرح شرح جزئیات
نام خودرو کامیون کشنده فاو
کد محصول J6P-460
قیمت پایه فروش کارخانه ۴.۷۷۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان
درصد پیش‌پرداخت ۱۰ درصد
رنگ‌بندی سفید
مدل ۱۴۰۳
موعد تحویل ۹ تیرماه ۱۴۰۳
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «شرایط فروش کشنده فاو در بورس کالا از هفته آینده» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.