درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
برنارد هیل بازیگر ارباب حلقه‌ها و تایتانیک درگذشت

برنارد هیل بازیگر ارباب حلقه‌ها و تایتانیک درگذشت

برنارد هیل بازیگر بریتانیایی نقش کاپیتان ادوارد اسمیت در فیلم تایتانیک و پادشاه تئودون در ارباب حلقه‌ها بود که ۵ مه ۲۰۲۴ در سن ۷۹ سالگی درگذشت.

برنارد هیل (Bernard Hill) بازیگر ارباب حلقه‌ها و تایتانیک بود که ۵ مه ۲۰۲۴ در سن ۷۹ سالگی درگذشت. برنارد هیل ۱۷ دسامبر ۱۹۴۴ در منچستر، انگلستان به دنیا آمد. درگذشت این بازیگر بازتاب زیادی در رسانه‌های مختلف داشته است.

برنارد هیل در نقش ناخدا ادوارد اسمیت در فیلم تایتانیک و پادشاه تئودن در ارباب حلقه‌ها شناخته می‌شود. از دیگر کارهای برنارد هیل می‌توان به رؤیای شب نیمه تابستان، شبح و ظلمت، زنجیر، بونتی و گاندی اشاره کرد.

برنارد هیل در فیلم کشتی تایتانیک

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «برنارد هیل بازیگر ارباب حلقه‌ها و تایتانیک درگذشت» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.