درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای رابطه بهاره مصدقیان با پارسا پیروزفر

ماجرای رابطه بهاره مصدقیان با پارسا پیروزفر

ماجرای رابطه پنهانی بهاره مصدقیان با پارسا پیروزفر جنجال‌آفرین شد و هواداران او را شوکه کرد و بسیاری معتقدند کاش این اتفاق مابین خودشان حل میشد و رازشان فاش نمیشد.

بهاره مصدقیان که بازیگر تئاتر است ادعا کرده به مدت ۱۸ سال با پارسا پیروزفر در ارتباط عاشقانه بوده و حالا متوجه شده کسی یا کسانی دیگر هم با او در رابطه پنهانی بوده‌اند و وی در پیج اینستاگرامش علیه پارسا پیروزفر مطالبی نوشته و ماجرای رابطه‌اش را در چند پست از ۱۸ سال قبل تا کنون توضیح داده است.

بهاره مصدقیان و پارسا پیروزفر در حال اجرای تئاتر

به گزارش آسمونی، بهاره مصدقیان که در تئاترهایی هم همبازی پارسا پیروزفر بوده، مدعی شده که پارسا پیروزفر به او خیانت کرده و به همین علت رابطه‌اش را علنی کرد تا اگر کسی دیگر هم همانند او در رابطه است موضوع را بداند و حقایق را فاش کند. پارسا پیروزفر مابین کاربران شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب و کم حاشیه بوده است و این اتفاق باعث شوکه شدن آنها شده. بعضی از کاربران هم معتقدند کاش این موضوع بین خودشان حل و فصل میشد و راز آنها فاش نمیشد.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ماجرای رابطه بهاره مصدقیان با پارسا پیروزفر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.