درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
فروش وانت آریسان آغاز شد

فروش وانت آریسان آغاز شد

شرکت ایران خودرو در نظر دارد فروش فوری وانت آریسان را با قیمت قطعی از روز سه شنبه هفته جاری آغاز نماید.

در جدیدترین اطلاعیه شرکت ایران خودرو، این شرکت خودروسازی بزرگ کشور اعلام کرده است که از روز سه‌شنبه چهارم اردیبهشت ماه سال 140، طرح فروش فوری محصول جدید خود موسوم به وانت آریسان 2 دوگانه سوز را آغاز خواهد کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این خودرو مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و کد کلاس 16905 را دارا می‌باشد. قیمت مصوب فروش این محصول نیز 4 میلیارد و 139 میلیون و 83 هزار ریال تعیین شده است.

شایان ذکر است که عملیات فروش وانت آریسان دوگانه سوز از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه هفته جاری طی بخشنامه‌ای با برنامه فروش 108462 آغاز خواهد شد. براساس اعلام شرکت سازنده، تحویل این خودرو به متقاضیان در مدت 90 روز پس از خرید صورت می‌پذیرد.

شرح خودرو وانت آریسان 2 دوگانه سوز (مجهز به تجهیزات استاندارد)
کد کلاس خودرو 16905
قیمت مصوب فروش 4,139,083,000
برنامه فروش 108462
موعد تحویل 90 روزه
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فروش وانت آریسان آغاز شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.