درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
هوش مصنوعی Apple Intelligence اپل معرفی شد

هوش مصنوعی Apple Intelligence اپل معرفی شد

اپل سرانجام از هوش مصنوعی اختصاصی خود با نام Apple Intelligence رونمایی کرد.

هوش مصنوعی Apple Intelligence اپل دارای قابلیت‌های متنوعی خواهد بود که به سیستم‌عامل‌های iPadOS 18 ،iOS 18 و macOS 15 Sequoia اضافه خواهد شد. اپل در Apple Intelligence از مدل‌های مختلف هوش مصنوعی مولد استفاده کرده تا همانند سامسونگ و گوگل کاربران خود را از این فناوری پیشرفته بی‌نصیب نگذارد.

به گزارش آسمونی، هوش مصنوعی Apple Intelligence به‌صورت آفلاین روی دستگاه‌های اپل اجرا خواهد شد و از نظر امنیتی بسیار مطمئن خواهد بود. سایر قابلیت‌های این هوش مصنوعی شامل تولید تصاویر، اولویت‌بندی خودکار نوتیفیکیشن‌ها و خواندن ایمیل می‌شود.

گوشی‌های یفون ۱۵ پرو و همچنین مک‌های M1 اپل به بالاتر با این هوش مصنوعی سازگار خواهد بود و روی خود دستگاه‌ها اجرا خواهد شد. اپل برای اجرای مدل‌های هوش مصنوعی پیچیده‌تر از سرورهایی به نام Private Cloud Compute استفاده خواهد کرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «هوش مصنوعی Apple Intelligence اپل معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.