زمان مطالعه: 3 دقیقه
چرا ایمپلنت دیجیتال بهترین روش برای جایگزینی دندان است؟

چرا ایمپلنت دیجیتال بهترین روش برای جایگزینی دندان است؟

با ورود روش ایمپلنت دیجیتال در ایران و استفاده از این روش برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته متقاضی...

با ورود روش ایمپلنت دیجیتال در ایران و استفاده از این روش برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته متقاضی برای انجام بیشتر شد اما هنوز هم اطلاعات بسیاری از افراد درباره این روش کامل و جامع نمی باشد و برخی افراد به دلیل عدم آگاهی کامل درباره مراحل ایمپلنت دیجیتال و به دلیل ترس از جراحی ترجیح می دهند بی دندانی را تجربه کنند و برای جایگزینی دندان راه حلی ندارند! کلینیک دندانپزشکی دیجیتال زیبادنت با هدف ارتقا سطح آگاهی افراد در زمینه ایمپلنت دیجیتال سعی دارد ترس شما را از بین برده و لبخند رضایت را بر چهره شما ماندگار نماید.

استفاده از روش ایمپلنت دیجیتال خطای کار دندانپزشکان را به صفر می رساند و همین موضوع می تواند دلیل اصلی آرامش دندانپزشکان هنگام کار باشد همین طور این روش نیاز به جراحی برای داشتن دندان را از بین برده است و بسیاری از بیماران به دلیل ترس از جراحی بی دندانی را ترجیح می دادند همین موضوع می تواند دلیلی بر تغییر انتخاب این افراد باشد. با استفاده از ابزار های دقیق و اطلاعات موجود ایمپلنت در بهترین موقعیت قرار می گیرد و دیگر نیازی به نگرانی های بعدی نخواهد بود. از دیگر محاسن ایمپلنت دیجیتال قرارگیری روکش دائمی به جای موقت در همان ابتدا می باشد.

حتما شما هم شنیده اید که می گویند طول عمر مفید ایمپلنت دندان 25 سال می باشد اما باید بدانید اگر به خوبی از ایمپلنت دندانی مراقبت نمایید می توانید این بازه زمانی را افزایش دهید و بدون هیچ نگرانی مانند دندان طبیعی از آن بهره مند شوید. کلینیک دندانپزشکی زیبادنت سعی دارد شما را از مواردی که می تواند بر دوام و طول عمر ایمپلنت تاثیرگذار باشد مطلع سازد.

همان طور که می دانید یکی از مراقبت ها استفاده از مسواک و نخ دندان می باشد لازم است بیشتر از گذشته به مسواک زدن و استفاده از نخ دندان اهمیت دهید و حداقل روزی دو بار مسواک و قبل از هر بار مسواک زدن از نخ دندان استفاده نمایید. بهتر است هر 6 ماه یکبار به دندانپزشک مراجعه نمایید تا از وضعیت سلامت دندان ها مطلع شوید. بهتر است در رژیم غذایی خود تغییراتی اعمال نمایید تا از شل شدن ایمپلنت ها جلوگیری نمایید در هر حال اگر از ایمپلنت ها مانند دندان های طبیعی مراقبت نمایید می تواند سال ها بدون هیچ گونه مشکلی از آن ها استفاده نمایید.

چرا ایمپلنت دیجیتال بهترین روش برای جایگزینی دندان است؟
چرا ایمپلنت دیجیتال بهترین روش برای جایگزینی دندان است؟

همان طور که بارها شنیده اید پایه های ایمپلنت از جنس تیتانیوم است و تا آخر عمر دوام خواهد داشت اما روکش دندان طول عمر مشخصی دارد که باید در صورت خراب شدن و ساییدگی تعویض شود اما طول عمر روکش دندان هم بالای 25 سال پیش بینی شده است البته در صورتی که حداقل روزی دو بار مسواک را فراموش نکنید.

ایمپلنت دندان یک راه حل مناسب و دائمی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشد. در صورتی که در گذشته برای جایگزین کردن دندان مصنوعی بهترین راه حل بود اما بسیاری از مشکلات را به همراه داشت خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی در این زمینه کمک بزرگی به کسانی که دندان های از دست رفته داشتند نمود. چرا که بدون هیچ نگرانی می توانند غذا بجوند درست مانند دندان طبیعی!

برای داشتن لبخندی زیبا ایمپلنت کنم یا لمینت ؟!

شاید بتوان گفت داشتن لبخندی زیبا در گذشته یک آرزو بود اما این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی این آروز به حقیقت مبدل شده است و شما می توانید با مراجعه به دندانپزشک زیبایی مشکلات و عیوب دندان هایتان را برطرف نمایید. لمینت برای کسانی که دندان هایی نامنظم و شکسته دارند روشی مناسب می باشد اما لازم است قبل از هر چیز برای بررسی و اطمینان از دندان ها عکس کلی گرفته شود.

قبل از هر چیز لازم است بدانید لمینت دندان چیست ؟ لمینت پوشش نازکی است که بر روی دندان های شما قرار می گیرد در ساخت این پوشش از موادی هم رنگ دندان های شما استفاده می شود این پوشش بر روی دندان های شما قرار گرفته و لبخند زیبا را برایتان به ارمغان می آورد. یکی از نگرانی هایی که برای کسانی که می خواهند از لمینت برای داشتن لبخندی زیبا بهره مند شوند این است که آیا لمینت به دندان طبعی آسیب می رساند یا خیر ؟ در حقیقت می توان گفت اگر دندانپزشک زیبایی شما در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشد به دندان های طبیعی آسیبی وارد نخواهد شد البته در صورتی که بهداشت دهانی را رعایت کنید و بیشتر از قبل مراقب دندانهایتان باشید.

در گذشته راهکاری که برای از بین رفتن دندان ها توصیه می شد دندان مصنوعی بود که دردسرهای زیادی داشت و شاید بعضی مواقع آزار دهنده هم بود اما ایمپلنت این مشکلات را برطرف نمود و با ظاهر زیبا و طبیعی که دارد بسیار مورد استقبلال قرار گرفت همین طور در برخی مواقع افرادی که ایمپلنت کرده اند قابل تشخیص نمی باشد زیرا بسیار طبیعی است و مانند دندان طبیعی می باشدو این موضوع یکی از بزرگترین مزیت های ایمپلنت می باشد. از دیگر مزیت های ایمپلنت طول عمر بالاست به شرط آنکه به خوبی از ایمپلنت ها مراقبت کنید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «چرا ایمپلنت دیجیتال بهترین روش برای جایگزینی دندان است؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.