درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
19 ژوئن؛ روز جهانی مبارزه با خشونت جنسی

19 ژوئن؛ روز جهانی مبارزه با خشونت جنسی

سازمان ملل 19 ژوئن را «روز جهانی مبارزه با خشونت جنسی در مناقشات» اعلام کرد.

سازمان ملل در اقدامی برای حمایت از زنان و دخترانی که در مناطق جنگی در سراسر جهان زندگی می‌‌‌کنند، 19 ژوئن را «روز جهانی مبارزه با خشونت جنسی در مناقشات» اعلام کرد. مجمع عمومی سازمان ملل روز جمعه قطع‌نامه 1820 را با حمایت 113 کشور به تصویب رساند.

لیلا زروقی، نماینده ویژه سازمان ملل در امور کودکان در درگیری‌های مسلحانه، این روز را پیروزی بزرگی برای قربانیان این مسئله که در بیشتر مواقع سکوت می‌کنند دانست.

19 ژوئن ، روز جهانی مبارزه با خشونت جنسی
19 ژوئن ، روز جهانی مبارزه با خشونت جنسی

سم کوتسا، رئیس مجمع عمومی سازمان ملل، هم بر لزوم توقف تجاوز به عنوان یک سلاح تأکید کرد. او همچنین خواستار اجرای عدالت و مجازات عاملان این جنایات شد.

در سال‌های اخیر گزارشای بسیاری از خشونت‌های وحشیانه علیه زنان در مناطق تحت کنترل گروه‌های افراطی از جمله بوکوحرام و گروه تروریستی داعش منتشر شده است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «19 ژوئن؛ روز جهانی مبارزه با خشونت جنسی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.