سه شنبه ٨ اسفند ١٤٠٢
مرجان دلپسند

یکی از سریال های ژاپنی در ژانر اکشن و درام که هم اکنون در شبکه نمایش خانگی فیلیمو در حال اکران می باشد ؛سریال "خانواده نینجاها"می باشد .کارگردان این سریال "دیوبویل"می باشد و این سریال محصول سال ۲۰۲۴ کشور ژاپن می باشد.ایده اصلی این سریال برگرفته از حادثه و اتفاقی است که چند سال پیش در یک کشتی تفریحی برای دو قبیله نینجا اتفاق می افتد و باعث می شود که یکی از اعضای قبیله به نام "گاکو"در این حادثه کشته شود و علت مرگ او نیز در هاله ای از ابهام باقی می ماند.

در قسمت اول این سریال با خانواده ای شش نفره از یک قبیله نینجایی روبرو می شویم که سالها بعد از حادثه کشتی تفریحی سعی دارند به مثابه یک خانواده واقعی و بدور از حاشیه به زندگی خود ادامه بدهند.خانواده ای که آخرین نسل از یک قبیله نینجایی هستند. تنها منبع درآمد این خانواده کارخانه ساخت نوشیدنی است که درآمد چندانی هم ندارند و هر کدام از اعضای این خانواده برای امرار معاش خانواده و کسب درآمد اقدامی انجام می دهد.

سریال خانواده نینجاها
سریال خانواده نینجاها

پدر و رهبر این خانواده" آکیتا تاوارا "با بازی "کنتو کاکو"می باشد.او در مبارزه با نیزه و شمشیر چنان مهارتی دارد که یک تنه چند نفر را حریف است.چنانچه در سکانس های مربوط به مبارزه او با نینجاهای مانو درقسمت چهارم این سریال می توان دید.مادر خانواده "اومی تاوارا "زنی است که از گذشته نینجایی خود می گریزد .اما در برابر بحران فعلی مجبور است با آن روبرو شود.زن جوانی که علاوه بر رسیدگی به امور خانه و خانواده اش گاها از مهارت‌های شینوبی خود برای رسیدگی مشکلات خانه و خانواده و حتی بی پولی وبی بضاعتی خانواده اش در زمان رفتن به فروشگاه استفاده می کند.دختر نوجوان خانواده "ناگی"با بازی " آجو ماکیتا " می باشد .

او علاقه بسیاری به ابزار آلات نینجاها در موزه دارد و گاها با استفاده از مهارت‌های نینجایی و شینوبی خود شبانه به موزه می رود و ابزار آلات مورد علاقه اش را بر می دارد و با عکس گرفتن از آنها و به اشتراک گذاشتن تصاویر آنها به نوعی به امور مورد علاقه خود می پردازد. اما مجددا آنها را به محل اصلی خود باز می گرداند. پسر جوان خانواده "ریکو "با بازی"یوسوکه آگوچی"می باشد.او نیز به نوعی به دنبال رمز و راز اتفاقات و حوادثی است که برای خانواده اش رقم خورده است. تا جایی که با یکی از اعضای خاندان مانوها که حالا سعی دارد تا با هدف حفظ کشورش و سعی در حل بزرگترین بحران تاریخ ژاپن مجددا در دل مردم کشورش جایی باز کند و اعتماد آنها را مجددا کسب نماید؛رودرو می شود.

سریال خانواده نینجاها
سریال خانواده نینجاها

یکی از کسانی که در حادثه کشتی تفریحی و کشته شدن گاکو برادرش نقش اساسی داشته است. شخصیت های این سریال هر کدام با کارهایی که انجام می دهند؛ سعی بر آن دارند تا با بازگشت به ریشه های خود و بررسی مجدد آنها برای حل بحران بزرگ کشور خود تلاش و کوششی نمایند. هر قسمت از این سریال داستانی مجزا برای خود دارو که همگی به یک هدف ختم می شود و حرفی برای گفتن دارد. این سریال را می توانید در شبکه نمایش خانگی فیلیمو تماشا نمایید.

نظر خود را درباره «نقد و معرفی سریال خانواده نینجاها با نگاهی به شخصیت هایش» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره نقد و معرفی سریال خانواده نینجاها با نگاهی به شخصیت هایش فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.