زمان مطالعه: 1 دقیقه
فصل دوم سریال عزیزترین من

فصل دوم سریال عزیزترین من

فصل دوم سریال عزیزترین من از ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ از شبکه ام‌بی‌سی پخش شد. سریال عزیزترینم یکی از سریال‌های پربیننده کره‌ای شناخته شده است.

فصل دوم سریال عزیزترین من (My Dearest 2) با بازی نام گونگ مین و آن یو جین است که کارگردان آن کیم سونگ یونگ می‌باشد. سریال عزیزترینم در کره و جهان بسیار مورد توجه قرار گرفت. سریال عزیزترینم بهترین سریال سال ۲۰۲۳ از شبکه mbc شناخته شده است. در ادامه با آسمونی باشید.

سریال عزیزترین من ژانر تاریخی و عاشقانه دارد و دو بازیگر نقش اصلی آن نام گونگ مین و آن یون جین است. ده قسمت فصل اول سریال عزیزترین من از ۴ آگوست ۲۰۲۳ تا ۲ سپتامبر ۲۰۲۳ از MBC پخش شد. یازده قسمت فصل دوم سریال عزیزترین من هم از ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۱ مهر ۱۴۰۲) تا ۱۸ نوامبر ۲۰۲۳ پخش شد.

ژانر

تاریخی/عاشقانه/ملودرام

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

۲۰۲۳

سال انتشار

۱۳ اکتبر ۲۰۲۳

تعداد قسمت‌ها

۱۱ قسمت

عنوان اصلی

 My Dearest Part 2

 

پوستر فصل دوم سریال عزیزترین من

داستان فصل دوم سریال عزیزترین من

داستان فصل دوم سریال عزیزترین من ماجرای زندگی یو گیل چه با بازی (آن یون جین) و لی جانگ هیون با بازی (نام گونگ مین) است که در زمان تهاجم چینگ به چوسان اتفاق می‌افتد. ماجراهای تاریخی این سریال واقعی است. در فصل دوم عزیزترینم هم ادامه داستان فصل اول را شاهد خواهیم بود که رابطه گیل چه و لی جانگ هیون چگونه پیش خواهد رفت.

دانلود فصل دوم سریال عزیزترین من

برای دانلود فصل دوم سریال عزیزترین من می‌توانید به وب‌سایت‌های دانلود فیلم و سریال مراجعه کنید. سایت آسمونی فقط برای معرفی و اطلاعات مربوط به فیلم و سریال‌ها و همینطور درج تصاویر مرتبط می‌باشد.

تصاویر فصل دوم سریال عزیزترین من

پوستر گیل چه در فصل دوم سریال عزیزترین من
پوستر لی جانگ هیون در فصل دوم سریال عزیزترین من
لی چونگ آه در نقش زن مرموز با ماسک آبی در سریال عزیزترین من
پوستر ریانگ اوم در فصل دوم سریال عزیزترین من
پوستر کیونگ اون ئه در فصل دوم سریال عزیزترین من
My Dearest 2

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فصل دوم سریال عزیزترین من» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.