زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال عزیزترین من

سریال عزیزترین من

سریال عزیزترین من در ژانر تاریخی و عاشقانه می‌باشد که پخش آن از 4 آگوست 2023 از MBC شروع شد و بسیار پربیننده بوده است.

سریال عزیزترین من (My Dearest) یا عاشقان (Lovers) سریال تاریخی کره‌ای با بازی نام گونگ مین و آن یون جین است که پخش آن از 4 آگوست 2023 شروع شد. کارگردان این سریال کیم سونگ یونگ می‌باشد. سریال عزیزترینم 20 قسمت است و پس از انتشار قسمت‌های ابتدایی آن، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

فصل اول سریال عزیزترین من در ده قسمت در 2 سپتامبر 2023 به پایان رسید و فصل دوم آن هم با ده قسمت دیگر از 13 اکتبر آغاز شد.

یکی از سریال‌های سال 2021 نام گونگ مین که بازی قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشت، سریال نقاب (The Veil) است. از جمله سریال‌های آن یون جین هم در سال 2023 سریال مامان بد می‌باشد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال عزیزترین من (연인) بپردازیم.

ژانر

تاریخی/عاشقانه/ملودرام

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

2023

سال انتشار

4 آگوست 2023

تعداد قسمت‌ها

20 قسمت

عنوان اصلی

My Dearest

 

پوستر سریال عزیزترین من

داستان سریال عزیزترین من

سریال عزیزترین من داستان آشنایی یک مرد ناشناس و در ظاهر فردی خوشگذران به نام لی جانگ هیون با بازی (نام گونگ مین) و دختری پر از شیطنت از خانواده‌ای اصیل به نام یو گیل چه با بازی (آن یون جین) است که در زمان تهاجم چینگ به چوسان اتفاق می‌افتد و حوادثی را در زندگی خود تجربه خواهند کرد.

ماجرای تاریخی این سریال واقعی است و تنها شخصیت‌های مختلف آن در سریال My Dearest ساخته ذهن نویسنده می‌باشد و بازیگران سریال هم به زیبایی توانسته‌اند از عهده نقش خود برآیند.

نشست خبری بازیگران سریال عزیزترین من

عوامل و بازیگران سریال عزیزترین من 

بازیگران

نام گونگ مین، آن یون جین، لی هاک جو، لی دا این، کیم یون وو

کارگردان

کیم سونگ یونگ

تهیه کننده

هونگ سوک وو

نویسنده

هوانگ جین یونگ

موسیقی

کیم سو هان

توزیع کننده MBC

 

تصاویر سریال عزیزترین من

نام گونگ مین در سریال عزیزترین من
آن یون جین در سریال عزیزترین من
بازیگران سریال عزیزترین من
پشت صحنه سریال عزیزترین من
کیم یون وو در نقش ریانگ اوم
My Dearest (Korean Drama)

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال عزیزترین من» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.