زمان مطالعه: 1 دقیقه
دهه مقاومت

دهه مقاومت

دهه مقاومت در بازه زمانی ۸ تا ۱۸ دی ماه با یک شعار محوری پیرامون شخصیت شهید سلیمانی نامگذاری شده است

مقاومت یک گفتمان و عمل برخاسته از ایمان به خدا و استقامت در راه خدای متعال بوده که دفاع از حریم آل‌الله یک برگ زرین از نهضت حضرت زینب (س) و شهدای مقاومت است.

هدف از نامگذاری این دهه نهادینه سازی و تبیین مکتب و اندیشه سپهبد پاسدار شهید سلیمانی است.

تبیین مکتب و اندیشه سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، تعمیق و نهادینه سازی و تقویت گفتمان مقاومت برای آحاد جامعه بخصوص نوجوانان و جوانان و تقویت سرمایه اجتماعی انقلاب اسلامی با تقویت پیوندهای عاطفی مردم با نظام اسلامی از اهداف گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلهاست.

بهره گیری از منویات و تدابیر امامین انقلاب برای تبیین گفتمان مقاومت، مردمی سازی برنامه ها با استفاده از ظرفیت پایگاه های مقاومت بسیج و گروه های مردمی و فعالان فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی، تبیین نقش حضرت امام(ره) در تربیت فرزندان رشید، شجاع، قوی، بصیر و ولایتمدار و همچنین نقش راهبردی مقام معظم رهبری در پیروزی های گسترده جبهه مقاومت و دفاع از کیان اسلامی، انقلاب اسلامی و مرزهای کشور، از جمله سیاست های گرامیداشت دهه مقاومت می باشد.

شهادت حاج قاسم سلیمانی چهره تروریستی آمریکا را به جهانیان شناساند و موضوع انتقام خونِ سرداردلها همیشه زنده است و در زمان و مکان مناسبت این انتقام به سخت ترین شکل از عاملان و آمران و زمینه سازان این اقدام جنایتکارانه گرفته خواهد شد.

با توجه به شخصیت همه جانبه و ارادت متن جامعه و مردم به این قهرمان ملی و ابعاد جهانی جنایت تروریستی، ضروری بود که از دیدگاه های مردم هم در نامگذاری این روز تاریخی و تاریخ ساز، بهره گرفته شود.

نظر خود را درباره «دهه مقاومت» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره دهه مقاومت فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.