زمان مطالعه: 1 دقیقه
خواندنی های المپیک 1900-پاریس( بخش سوم)

خواندنی های المپیک 1900-پاریس( بخش سوم)

هنوز هم مشخص نیست كه كدام یك از رشته‌هایی كه در 5 ماه المپیک 1900 برگزار شده جزو برنامه المپیك بوده و كدامیك خیر!
نمایندگان دوومیدانی آمریكا عكسی به یادگاری انداخته‌اند. بزرگانی همچون جارویس، توكسبری، مك كراكن، اورتون، ری اوری، كرانزلین، لانگ، گرت، باكستر، شلدون و فلاناگان شانزده طلا برای دوومیدانی ایالات متحده به ارمغان آوردند
لحظه آغاز مسابقه 2000 متر دوچرخه سواری در جاده. از چپ به راست ژرژ تایلاندیه فرانسوی، هموطن او، فرناند سانز  و جان لیك آمریكایی این عكس از مجله زندگی در فضای باز  گرفته شده است.
 از جمله  مسابقات مهم  و پرطرفدار در المپیك دوم، رشته قایقرانی بادبانی بود. این رشته در 13 ماده برگزار شد و فرانسه، بریتانیا، سوییس و آلمان مدال‌های طلا را از آن خود كردند.
تیراندازی با كمان هم از جمله رشته‌هایی بود كه از المپیك پاریس به برنامه بازیها افزوده شد. این رشته در هفت مسابقه برگزار شد و كمانداران در حالی با یكدیگر رقابت كردند كه در برخی از مسابقات تیراندازی، تنها دو كماندار با هم مسابقه می‌دادند!
در مسابقات فوق‌العاده بی‌نظم پاریس، بسیاری از قهرمانان، بدون گرفتن جایزه خود به كشورهای خود بازگشتند و برخی نیز مدالی همانند آن‌چه در تصویر می‌بینید دریافت كردند.
در المپیك پاریس مسابقات چوگان در بولونی برگزار شد و تیم فاكس‌هانترز بریتانیا در فینال(3ـ1) «واندررز بریتانیا را شكست داد
دوی ماراتن در مسافت 42 كیلومتر و 260 متر برگزار شد و گرمای هوا چنان برای ورزشكاران مشكل ساز شد كه تنها هفت نفر مسابقه را به پایان رساندند!
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خواندنی های المپیک 1900-پاریس( بخش سوم)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.