فایلهای PDF در اندروید

بسیاری از دستگاه های اندرویدی نسل جدید این امکان را دارند تا به صورت پیشفرض فایل های PDF را باز کنند و محتوای موجود در فایل ها را مشاهده کنید. اما در صورتی که دستگاه اندرویدی شما این امکان را نداشت می توانید با دانلود و نصب یکی از برنامه هایی که در ادامه معرفی می کنیم این قابلیت را به گوشی اندرویدی خود اضافه کنید.با آسمونی همراه باشید.

چگونه در اندروید فایل pdf را اجرا کنیم؟

1- وارد بخش file manager گوشی و یا تبلت خود شوید.
2- فایل PDF را جستجو کنید و آن را باز کنید. بعد از ضربه زدن روی فایل پی دی اف برنامه هایی که قابلیت اجرا فایل را دارند نمایش داده می شوند.
3- سیستم عامل اندروید به صورت پیشفرض برنامه Google PDF Viewer را در برنامه های خود دارد و آن را انتخاب می کنیم.

اجرای فایل پی دی اف در اندروید
اجرای فایل پی دی اف در اندروید
نکته: درصورت نداشتن برنامه پیش فرض جهت اجرا فایل pdf در گوشی و یا تبلت اندروید شما برنامه های پرکاربرد خدمت شما عزیزان در ادامه مطلب اعلام شده است.

برنامه های اجرای فایل پی دی اف در اندروید

1- برنامه Adobe Reader
2- برنامه Librera PDF Reader
3- برنامه Foxit PDF Reader
4- برنامه CamScanner
5- برنامه DocuSign

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «آموزش باز کردن فایلهای PDF در گوشی یا تبلت اندروید» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.