زمان مطالعه: 1 دقیقه
دسر توت فرنگی و بیسکویت

دسر توت فرنگی و بیسکویت

با میوه توت فرنگی می توان، دسرهای متنوع و خوشمزه‌ای را درست کرد.

دسر توت فرنگی یکی از دسرهای خوش طعم همه فصل‌ها است. در ادامه این پست آشپزی آسمونی، طرز تهیه دسر توت فرنگی با بیسکویت را انتخاب کرده‌ایم که در ادامه می‌بینید.

مواد لازم برای تهیه دسر توت فرنگی با بیسکویت

شیر 2 لیوان
نشاسته ذرت 5 قاشق 
شکر 5 قاشق 
وانیل به مقدار لازم
خامه صبحانه 1 قاشق 
بیسکویت 1 بسته
توت فرنگی

 به میزان لازم

 

طرز تهیه دسر توت فرنگی با بیسکویت

دسر توت فرنگی با بیسکویت ؛ دسری ساده و خوشمزه
دسر توت فرنگی

ابتدا بیسکویت‌ها و کمی از توت فرنگی را خرد کرده و در گوشه‌ای آماده نگهدارید. شیر، نشاسته و شکر را مخلوط کرده و روی حرارت گذاشته و مدام هم زده تا غلیظ شود.

سپس این مخلوط را از روی حرارت بردارید. اگر تمایل داشتید که از خامه استفاده کنید، را با کمی وانیل به مخلوط پودینگ تان اضافه کنید.

حالا کمی از این پودینگ حاضر شده را ته جام ریخته و مقداری بیسکویت و توت فرنگی خرد شده اضافه کنید. دوباره این کار را تکرار کنید. روی آن را هم با کمی پودر بیسکویت و توت فرنگی تزئین کنید.

نکته: می‌توانید در دسرتان از بیسکویت های شکلاتی یا کاکائویی هم استفاده کنید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «دسر توت فرنگی و بیسکویت» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.